Модний дитячий трикотаж

Мода дісталася і до дитячого одягу. Не можна сказати, що це погано. Тепер діти отримали можливість з малих років долучатися до дорослого життя, вчитися самовиражатися і представляти себе в суспільстві. Уміння вибирати одяг самостійно — навик, який стане в нагоді дитині в дорослому житті. При цьому, вибираючи модний дитячий трикотаж, батьки зможуть допомагати складати своїм дітям не тільки стильні, але і комфортні образи. Представляємо вашій увазі актуальні тенденції дитячої моди 2017-2018.

46222813_Subscription_XXL_5Модні кольори

Дитячі колекції цього сезону включають в себе безліч предметів гардероба пастельних тонів. Ніжно-блакитні сорочки, блідо-рожеві спіднички, ніжно-салатові світшоти — ніжні дитячі тони. Актуальним залишився білий колір, який, проте, в більшості своїй, представлений в поточних колекціях в поєднанні з пастельними тонами. Також в цьому сезоні популярними є червоний і чорний кольори, які найбільш вдало комбінуються із усілякими візерунками і принтами. До речі, якщо вас цікавить модний дитячий трикотаж, то придбати його ви можете тут за прийнятною ціною.

Модні принти

Дитячі колекції осінь-зима 2017-2018 рясніють різними принтами. Великі й малі, поодинокі і масові, квіткові, фруктові та анімалістичні — вони роблять одяг цікавішим і стильнішим. Сарафани та сукні для дівчаток прикрашені великими гортензіями і трояндами, колготки, штани — фіалками, волошками, а також численними різновидами дрібних польових квітів. Анімалістичні принти в більшості своїй представлені дивовижними колажами медуз, китів та інших морських мешканців. На предметах дитячого гардеробу з фруктовими візерунками можна спостерігати різні цитрусові — їх соковитий колір чудово зігріває в прохолодну погоду.

Модні стилі

Дитяча мода ще не відрізняється екстравагантністю, властивою модним дорослим тенденціям. Дизайнери всього світу пропагують стиль кежуал і смарт кежуал для дітей, як один з найбільш зручних, комфортних і, разом з тим, стильних. Сукні, спідниці, футболки, сорочки — всі елементи дитячого гардеробу, в більшості своїй, виконані в простих фасонах, але відрізняються оригінальним дизайном.