Модні жіночі парки: як вибрати і з чим носити?

При виборі парки варто враховувати безліч критеріїв. Ми зупинимося на зовнішньому вигляді, матеріалі, сезоні і довжині. Поради з нашої статті дозволять вам істотно скоротити коло своїх пошуків і швидше знайти підходящу для себе модель. Зовнішній вигляд — справа смаку. Але завжди можна звернути більшу увагу на тренди поточного сезону. У моді куртки-парки до коліна з хутряною обробкою. Вони виглядають витончено і дуже жіночно.

parki2-5Перш за все, мова йде про утеплювачі. Найбільш теплими з доступних вважаються пухові парки. Оптимальним поєднанням є 80% пуху і 20% пера в наповнювачі. Якщо у вас проблеми зі шкірою, то краще віддати перевагу синтетичним наповнювачам, які не стануть «домом» для бактерій і різних мікроорганізмів. В такому випадку можна звернути увагу на щільне штучне хутро, фліс або синтепон.

Також варто звернути увагу на матеріал верху. При покупці парки не посоромтеся запитати про паропроникність куртки. Бажано, щоб значення було вище 3000, а ще краще — 5000. Чим вище значення паропроникності, тим краще «дихає» куртка, і тим комфортніше вам переходити з вулиці в приміщення і назад, не потіючи при цьому. Нерідко дихаючі матеріали верху називаються мембранними. Мембранні тканини зазвичай використовуються для виробництва високотехнологічних курток для спортсменів. Але і в звичайному житті вони дозволяють відчути різницю між пропускаючою повітря мембраною і звичайними матеріалами верху з мінімальною паропроникністю.

З сезоном все зрозуміло: вибирайте зимові варіанти на зиму, а демісезонні — на пізню осінь, ранню зиму і ранню весну. Цього простого правила іноді не дотримуються, купуючи куртки, розраховані на осінь-зиму (демісезонні, простіше кажучи), і використовуючи їх для носіння холодною зимою.

Не забуваємо про довжину. Якщо ви пересуваєтеся на особистому автомобілі або таксі, тоді відмінним вибором стане коротка парка. Якщо часто доводиться подорожувати на громадському транспорті, слід подбати про своє здоров’я і віддати перевагу довгим паркам і паркам, які мають середню довжину..