Модні жіночі кросівки, весна-літо 2021: новинки і тренди

Спортивне взуття за останні кілька сезонів, здається, зовсім витіснило інші моделі і фасони. Тож не дивно, що воно стає все різноманітніше, тому зібрали для тебе підбірку модних жіночих кросівок на цю весну і літо!

1. Кросівки на платформі

Нас чекає тріумфальне повернення високої платформи, і дизайнери кросівок не могли пройти повз. Сучасні платформи дуже високі, нарочито масивні, але зручні навіть для довгих прогулянок. Щоб купить кроссовки женские — переходьте до каталогу за посиланням.

2. Відкриті кросівки

Цей тренд буде актуальним до літа, разом з приходом спеки. Такі моделі нагадують щось середнє між кросівками і сандалями. Дивовижне поєднання легкості, комфорту і простий повсякденному елегантності.

3. Білі кросівки

Чим більше квітів, принтів і самих божевільних поєднань з’являється, тим яскравіше сяє окремий тренд на білосніжну взуття. Зрештою, коли ще її носити, якщо не навесні або влітку? Але будь готова, що і доглядати за такими кросівками доведеться особливо ретельно.

4. Кросівки таби

Спортивні бренди повернули моду на таби. Так що якщо колись ти мріяла відчути себе справжнім ніндзя — тепер у тебе є чудова можливість!

5. Високі кросівки

Тут і спортивна класика в дусі Джорданом на міський лад, і по-справжньому екстравагантні моделі чи не до коліна. Вибирай те, що тобі ближче!

6. Блискучі кросівки

Блискітки, паєтки, переливи і бензинові розводи — навіть імениті спортивні бренди не встояли. Особливо гарні срібні та кольорові металлики. Вони відмінно поєднуються навіть з романтичними жіночними образами.

7. Кольорові кросівки

Якщо ти любиш акцентну взуття — це беззастережно твій вибір. В 2021 дуже популярні однотонні яскраві кросівки найнеймовірніших квітів — червоні, лимонні, малинові, бірюзові або ультрамаринові. Можна поекспериментувати з контрастними шнурками!

8. Кросівки з плямами

Вони виглядають, як ніби ти щойно вийшла з художньої майстерні. Абстрактні кольорові бризки і мазки найкраще виглядають на білому тлі і з лаконічними класичними формами.

9. Прозорі кросівки

Прозора взуття — своєрідний кітч і дивовижна дивина. Це не самий практичний, але беззастережно дуже ефектний варіант, який миттєво приверне всю увагу до твого образу.

10. Текстильні кросівки

Ще одне універсальне рішення на літо. Якщо ти віддаєш перевагу спортивному стилю, вибирай звичайну сітку. А якщо хочеться чогось більш повсякденного — плетені, в’язані і тканинні моделі в твоєму розпорядженні.