Модні стрижки: останні тренди

Модні стрижки в 2018 році представлені в різних варіантах. Новою технікою коректують форму обличчя, приховують недоліки і підкреслюють привабливі риси. Незалежно від довжини і структури волосся, переваг в стилі, особливостей зовнішності модниці виберуть кращу модель.

strizhki-2018Стильний боб

Знаменитості, кілька сезонів вибирають писк моди — боб. Прикрашає зірок Голлівуду зачіска в різних формах, але кожна відповідає важливій в 2018 році концепції:

* Просто;

* Оригінально;

* Зручно.

Ефектна і екстравагантна, стильна і класична — вона надає свіжість будь-якого образу, незалежно від віку жінки.

Головні тренди:

1. Подовжений боб. За рахунок хаотично підстрижених локонів з акцентом на подовженні пом’якшується незграбність бличчя, згладжуються широкі вилиці, масивне підборіддя або великий ніс. Такий стиль додасть образу родзинку і не вимагає від дівчини жертвувати довгою косою і наважуватися на кардинальні зміни.

2. Укорочений боб. Коротка версія класичної стрижки дає можливість експериментувати з укладанням, прямим або асиметричним проділом, завитками, гладкими пасмами.

3. Асиметричний боб. Головний акцент — акуратні й чіткі геометричні форми. Універсальність стрижки приємно дивує. Вона підходить модницям будь-якого віку з різною текстурою волосся.

Піксі знову в моді

Стилісти повертаються до популярного варіанту стрижки, для якого характерні — подовжене волосся на тім’ячку, лобовій зоні і коротке на потилиці і скронях. Піксі — елегантна стрижка, а за рахунок доповнень зачіска стає незвичайною:

1. Варіант з рваним філірованим чубчиком. Строгий образ виграє від асиметричного чубчика в комбінації з класичною формою.

2. З подовженими зверху пасмами. Волосся укладають гелем, зачісують назад гладко, підкручують і залишають спадати, обрамляючи пишним начосом. Для того щоб волосся виглядало доглянуто, стрижку укладають.

Каскад

У 2018 році актуальний каскад на довге або середнє волосся (нижче рівня плечей). Популярністю користуються:

1. Багатошаровий каскад. Ідеальний для власниць тонкого волосся.

2. Градуйований — додає густим і пишним локонам чітку форму, не потребує укладання.

Родзинка каскаду в 2018 році — чубчик.

Стильні варіанти:

* Подовжений густий;

* Короткий філірований.

Вибираючи модну стрижку, орієнтуються на головні тренди поточного сезону, враховують особливості волосся і форми обличчя. Це дає можливість створити ідеальний образ.