Модні спідниці і сукні влітку 2017. Частина 2

Модні сукні 2017


1484479030_setka-2017-1Модні тенденції на літні сукні 2017 — це широке різноманіття, яке шокує та дивує і дає справжню свободу вибору для всіх жінок. У моді як витончена літня італійська сукня, так і об’ємна та дуже вільна сукня. Також в моді залишається асиметрія, яку можна простежити в сукнях у стилі маллет, моделях з приспущеними плечима та інших.

Літо — це спекотна та сонячна пора, а мода диктує їй відкинути сором і оголяти плечі, вибирати моделі з глибокими вирізами в зоні декольте або з розрізами по боках. А от довжину суконь дизайнери надали вибирати жінкам самостійно. Залишаються в тренді сукні — міні, середньої довжини і в підлогу.

Також вітається носіння сукні разом із штанами. В такому випадку верхній виріб краще вибирати з розрізами і з не дуже щільного матеріалу. Нижній виріб може бути виготовлений в різному фасоні. Це і широкі моделі, капрі та бриджі, а не тільки звичні лосини. При цьому штани варто підбирати під колір сукні — такого ж або подібного кольору.

Плісировки, рюші, волани, металеві аксесуари, суворі «а-ля футляр», «морячки» і білизняні — це ще не весь список  того, що є модним для жінок в цьому році, і завдяки чому жінка може дати волю своїй фантазії при виборі літніх суконь.