Модні спідниці і сукні влітку 2017. Частина 1

Спідниці та сукні для жінки — невід’ємні частини гардероба, особливо в літній період. Адже немає нічого простішого і кращого, ніж одягти красиву сукню або спідницю з легкою блузою в жарку погоду і відчути себе справжньою богинею, відклавши штани на полицю для більш холодних часів. Крім зручності, кожній жінці важливо виглядати модно.

modnie-platya-i-ubki-2017-godaМодні спідниці 2017

На піку популярності залишаються літні спідниці плісе і гофре з легких напівпрозорих тканин, які надають образу ніжності й легкості. Подібний ефект можна буде створити, вибравши силуету спідниці сонце-кльош. В цьому році вони декоровані фатином, рюшами, але не варто викидати з уваги і більш суворі моделі.

Не варто відправляти на полицю класику — спідницю-олівець, і варто дістати з гардеробу або поповнити його спідницями-годе. Вони відмінно підходять для повсякденного носіння і особливих урочистостей. Якщо такі спідниці будуть не до вподоби, варто придивитися до фасонів дзвін. Спідниці-дзвін — справжній тренд літа 2017. Вони відмінно комбінуються з різними верхом, що дозволяє постійно експериментувати при створенні образів.

Особливістю спідниць в 2017 році буде їх носіння на талії або трохи вище. Такі спідниці можна поєднувати із заправленими блузами і короткими топами, які повернулися знову в моду з 90-х. Особливу увагу також слід приділити принтам. Нині буде в моді велика клітка, вертикальна і горизонтальна смужка, квіткові та геометричні мотиви.