Модні нігті на осінь 2016 року

Ви шукаєте модний колір лаку на осінь? Ви хочете отримати модний ефект на нігтях? Дізнайтеся, який манікюр буде хітом сезону.

aca7abОсінні тенденції 2016 року пропонують велику свободу у виборі лаку для нігтів. На початку сезону будуть дуже модними теплі тони: жовтий, помаранчевий, гарбузовий. Ви також можете спробувати мідне покриття. Проте, тенденції в манікюрі залишаються на основі декількох кольорів, тому ви повинні змішати типові осінні кольори. Важливо підготувати нігтьову пластину для покриття лаком.

Обов’язково потрібно наносити два шари лаку. Зверніть увагу на тілесний лак для нігтів. Крім того, модними тонами є кава і брудно-рожевий колір. Не забувайте про червоне вино, в тому числі у вигляді цяточок.

Щоб колір лаку залишався на нігтях протягом тривалого часу, можна поставити ставку на модні гібриди. Зверніть увагу на темні відтінки пурпурного і зеленого. Модно фарбувати нігті лаком відтінків оливкового і зеленого. В цьому році, варто бути байдужими до насиченої фуксії, пурпурного кольору і чорниці. Рекомендується поєднувати сині та білі тони, і вибирати м’які кольори, наприклад, сьомга або персик.

Восени важко не піддаватися моді рок стилю на нігтях. Темні кольори можна носити в цьому році не тільки в особливих випадках. Чорний лак для нігтів повинен обов’язково бути в косметичці. Також серед топ-кольорів: бордовий, сливовий і графіт. Важливо нагадати, що будь-який манікюр варто робити з базою для лаку. Це захистить нігтьову пластину від знебарвлення.

Восени 2016 року шукайте матовий лак. Найкраще вибирати його приглушених кольорів сезону. Хіт осені — коричневий і шоколадний. Модний манікюр добре робити на основі горіхового покриття. Не забувайте про матові лаки у яскравих варіантах: пісок, кава зі збитими вершками, колір хакі.

Ця осінь буде відзначена спалахами на нігтях. Можете носити довгі, доглянуті нігті в стилі дев’яностих років. Використовуйте парчу, перли, райдужні і холодні тони. Хіт сезону — дзеркальний ефект. Вибирайте лак металевих відтінків сірого, а також золотий лак.