Модні моделі ділових сумок для жінок

Сумка для жінки в діловому стилі, повинна бути комфортною і досить місткою, не кажучи про те, що ще і модною. Фасони, звичайно, періодично змінюються, але відбувається це не кожен сезон. Однак при цьому у світі моди існують певні правила у світі офісного стилю, які просто необхідно враховувати. 

 
1393001271_delovye-sumki-2014Популярні моделі

 
У світі ділового стилю на даний момент на піку популярності портфелі. Дуже актуальні моделі, що мають дві ручки. Одна буде короткою, для того, щоб переносити сумку в руці, а ось друга має ремінь для плеча і його завжди можна відстебнути. Портфелі для жінок, природно представлені в більш жіночних видах і мають розміри, які відрізняються від чоловічих портфелів. Відмінність полягає в формах, які в жіночому випадку менш кутасті. Найпопулярнішою формою є трапеція або ж прямокутник подовженого типу.

 

Хорошою альтернативою портфелю, може послужити сумка, у яку буде вміщуватися багато речей, і яка буде мати жорсткі стінки. Представлений вид сумок може мати квадратну, так і прямокутну і трапецієподібну форму. У наш час особливо поширеною є сумка, що має округлені кути. При цьому на самій сумці немає кишень із зовнішньої сторони.

 
До модних фасонів теж можна віднести довгий прямокутник вертикального положення. Представлена модель дуже добре підходить для ультрабуків, паперів, а також планшетів. Слід зазначити, що сумка в діловому стилі ніколи не повинна бути безформною і м’якою.

 
Дуже знайома також модель, у якій обидві ручки довгі, а найзручніше її носити на плечі. Для відвідування якихось заходів краще підбирати моделі невеликі і, які мають прямокутну форму.

 

Матеріал і колір

 
Вже далеко не перший сезон досить модними залишаються кольори яскравих і глибоких відтінків. У світі ділової моди також відбулися зміни. Слід зазначити, що і для чоловіків, пропонується велика кількість кольорів при виборі портфелів, ну природно, що в дамському середовищі вибір просто величезний. Якщо враховувати цей фактор, то не треба всі аксесуари витримувати в єдиному кольорі. Сумка може бути тільки одним яскравим моментом в образі.