Модні купальники 2020-го року: які вони?

Жінки, що стежать за модою, цікавляться не тільки новинками подіумів, а й знайомляться з модними тенденціями пляжу. Мова йде не про модні капелюхи або босоніжки, а про найголовніший елементи пляжної моди — купальник. Як і в кожному сезоні, в 2020 році будуть свої тенденції і дизайнерські переваги, які будуть розглянуті.

1-20-1-1140x641 (1)Перше, на що звертають увагу дизайнери — купальники з вирізами. Це можуть бути косі лінії на плавках або вирізи з боків на злитому купальнику. Кутюр’є прагнуть оголити раніше невідображені частини тіла. Також пропонуються різні ремінці, переплетення і шнурівки на ліфі.

Друге нововведення — ліф в стилі «халтер». Він передбачає перехрещені лямки або просто завищений ліф. Він більше схожий на спортивний, але відрізняється забарвленнями і тонкими бретелями.

На піку моди — яскраві принти. Це можуть бути абсолютно несподівані поєднання кольорів, абстракція, квіткові мотиви. Це стосується не тільки злитих купальників, де малюнок має важливе значення, але і роздільних, окремі частини яких повинні виглядати як єдине ціле.

Уже не перший сезон на піку моди залишаються купальники в стилі ретро — з плавками із завищеною талією. Даний вид купальника підходить будь-якій фігурі і витончено приховує недоліки. Тільки якщо в минулому сезоні дизайнери дотримувалися суворих кольорів, то сьогодні мода диктує яскраві фарби і прозорі вставки. Підтримують ретро стиль купальники з ліфами бандо і бандіні. Вони чарівні тим, що не залишають нерівної засмаги від лямок, оскільки тут непередбачені бретелі і підходять жінкам з будь-якими грудьми.

Особливий тренд літа 2020-го року — купальники з бахромою. Уже давно в моду увійшли сумки, сукні та куртки з бахромою, тепер цей тренд перейшов і в пляжну моду. Причому бахрома може бути на ліфі, а може і на плавках, а також в різних місцях.

Шкіряна мода не обійшла і купальники. Тут можна побачити моделі з шкіряними вставками. Мало хто захоче купувати повністю шкіряний купальник, а ось елементи зі шкіри будуть дуже доречними і модними.

Варто придивитися до купальників злитого типу. В 2020-му році будуть модними глибокі декольте, навіть якщо вони будуть екстремально глибокими — до пупка.

На показах мод були дизайнери, які запропонували модницям купальники з рукавами. Як правило, це закриті моделі, доповнені рукавами, як для професійних плавців, тільки в модних кольорах. Хоча деякі запропонували і роздільні купальники з верхом і з довгими рукавами, які більше нагадують кофти.

Варто сказати, що мало хто із знаменитих кутюр’є дотримується однієї кольорової палітри — зараз модним є поєднання кольорів, іноді екстремальне. Ніхто вже не носить просто чорний купальник, він повинен бути в квіткових або абстрактних мотивах, також вітається смужка. А якщо він чорний, то повинна бути оригінальна форма або яскраві аксесуари. Якщо брати до уваги один колір, то наймоднішими в сезоні 2020 будуть бірюзовий та оранжевий.