Модні кольори осінь-зима 2016-2017

Осінь любить сірий колыр, проте це не повинна бути нудна версія цього кольору. Щоб серій колір не виглядав нудно, доповніть його вишуканими аксесуарами.

8Оксамит

Цей матеріал є загальним трендом. Оксамит стає, мабуть, провідною тенденцією в наступному сезоні, але на сьогоднішній день найкраще вибирати темно-синій колір і приємну на дотик тканину. Глибокий темний відтінок синього кольору буде ідеальним вибором для вечірнього вбрання або особливого випадку.

Військова тематика

Військова тенденція кілька років тому, здається, назавжди дебютувала в осінньо-зимовий період, і тримається досі. Така мода, як правило, присутня у формі стилізованого верхнього одягу, але перш за все, є актуальним своєрідний відтінок зеленого.

Живе срібло

Мерехтливі матеріали особливо актуальні у металевих відтінках. Срібло назавжди оселиться в жіночому осінньому гардеробі. Додаткові аксесуари вітаються у вигляді дорогоцінних каменів в срібній оправі. Таким чином, можна зірвати справжній модний джек-пот.

Вишуканий червоний

Червоний колір є улюбленим кольором у багатьох жінок в осінньо-зимовий сезон, а також в колекціях від кутюр. Найбільш цікаві модні пропозиції в червоних відтінках довели, що вони можуть утворити частину нових тенденції прет-а-порте.

Улюблений колір балерини

Хоча останнім часом розглядається поняття тілесного кольору, однак загальний зміст полягає в оголеному відтінку, який нагадує білий колір і зливається з тоном обличчя. Це також взяли на озброєння багато дизайнерів і заповнили подіуми, в першу чергу, повітряними сукнями. Хто з нас не мріяв одного чудового дня бути балетною примою?

Жовто — рожевий коктейль

Це жорсткий і незвичайний виклик для сезону осінь-зима, але ви повинні визнати, що він успішно передає ауру цього періоду року. Контраст побудований на основі переліків окремих предметів на одязі в цих двох кольорах. Допускається безліч відтінків рожевого і жовтого кольорів. Жіночі серця обов’язково викраде така кольорова палітра.