Модні джинсові сарафани – комфортне рішення. Частина 1

Речі з деніму присутні в гардеробі кожної жінки. Джинсові сарафани – прояв жіночності, їх оцінили по достоїнству багато представниць прекрасної половини людства.

13Переваги речей з деніму

Речі з деніму унікальні. Вони зручні в носінні і легко поєднуються з іншими речами. У джинсових речах комфортно навіть влітку, адже тканина пропускає повітря і не сковує рухи. З речами з деніму можна носити кросівки, балетки, взуття на підборах або платформі. При виборі взуття під джинсовий сарафан орієнтуйтеся за фасоном виробу і місцем, куди прямуєте.

 
Джинсовий сарафан для повних жінок приховує недоліки фігури та підкреслює переваги. Щільна тканина і різноманітність фасонів дозволяють вибрати підходящий варіант.

Різноманітність фасонів

Літній джинсовий сарафан – відмінний варіант для ділового образу. Головне, щоб річ була щільної фактури, спокійного кольору і з мінімумом декоративних елементів. Обмежтеся одним декорованим елементом, наприклад, замком-блискавкою. Його можна доповнити взуттям на танкетці або платформі.

Сарафани в стилі casual підходять для дівчат, які суміщають роботу і активний відпочинок. Різноманітність фасонів дозволяє вибрати сарафан, який прикрасить фігуру та додасть індивідуальності.

 
Прихильницям жіночних речей сподобаються джинсові сарафани в підлогу. За допомогою довгого сарафана можна створити цікавий романтичний образ, або ансамбль у стилі кантрі.