Модні брови 2018

Краса брів, не менш важлива, ніж краса губ або очей. Дуже часто, при погляді на людину першим, що кидається в очі, є брови.

636100670

В останні роки чіткі «татуажні» брови вже не такі популярні, як раніше і деякі люди навіть вважають брови з татуажем поганим тоном, що не може не радувати. При використанні татуажу з’явилося прагнення до більшої природності і застосування різних технік. Оскільки в 2018 році в моді максимальна натуральність і природність брів.

Модні тренди в татуажі брів 2018

Татуаж з розтушовуванням, застосовується для отримання максимально природного ефекту зі збереженням раніше створеної або природної форми брів, для отримання більш чіткого контуру, особливо, якщо в ньому є прогалини або нерівності.

Застосування волоскових методів так само допомагає скорегувати форму брів і домалювати відсутні волоски спеціальною фарбою, дуже тонкими і короткими штрихами. Таку роботу може виконати тільки професіонал високого рівня, що має необхідну апаратуру і матеріали.

3D татуаж. Це поєднання волоскового методу з розтушовуванням. Виконання такої роботи під силу тільки майстрам надзвичайно високого рівня професіоналізму.

Модний макіяж брів 2018

Модний макіяж брів, це той, при використанні якого досягається максимально натуральний ефект. Для цих цілей необхідно мати мінімальне відчуття смаку, стилю, якісний олівець, тіні або гель і певну вправність.

Щоб створити модний макіяж брів, розчешіть їх спеціальним пензликом, вирівнявши волоски. Домальовуйте відсутні волоски маленькими, тонкими штрихами, тонко заточеним олівцем в колір брів або на пару тонів темнішим. Розтушуйте штрихи щіточкою і закріпіть кольоровим або прозорим фіксуючим гелем для брів.

Нарощування брів 2018

Модні тренди диктують моду на ефектні, виразні брови, які є ознакою здоров’я і молодості. Якщо природа не нагородила бажаною густотою і виразністю брів, то доцільно провести процедуру нарощування брів в салоні. Заздалегідь з майстром обговорюється бажана форма, колір, густота брів. До своїх власних волосків кріпляться волоски для нарощування за допомогою спеціального клею. Для нарощування використовуються штучні латексні волоски.

Фарбування брів хною і штучними барвниками

Для корекції форми брів використовується не тільки татуаж і нарощування. Тим, хто не готовий на такі радикальні зміни можна застосувати стійкий макіяж брів. Зараз на ринку представлена величезна кількість стійких фарб для брів і вій. Таке фарбування доцільно застосовувати тим, кого природа не обдарувала насиченим кольором волосків на бровах або новий колір волосся не підходить до кольору брів. В такому випадку фарбування — прекрасний вихід. Пофарбувати брови і вії можна як в салоні, так і самостійно, дотримуючись інструкції відповідної фарби.