Модне взуття весна-літо 2018

Наскільки відомо, мода ніколи не стоїть на місці, і те що було популярним в минулому році необов’язково збереже свою тенденцію і на рік прийдешній, а особливо це стосується взуття.

prozrachnaya_obuv_balmain_chanelКласичний і стриманий стиль стрімко здає свої лідируючі позиції і на зміну йому в цьому сезоні прийде нова тенденція у вигляді гламурних кроксів, або різних туфель і балеток, які будуть радувати модниць достатком блискучих стразів і паєток. Але в той же час, поряд з блискучою красою і жіночністю стане затребуваним нестандартне взуття, як за своєю формою виконання так і за матеріалами.

Прозорі босоніжки і туфлі

Найбільше уваги в цьому сезоні привернуло до себе саме прозоре взуття, яке виконане переважно з м’яких видів міцного пластику, наприклад силікон або ПВХ. Багато модельєрів і дизайнерів просто закохалися в цей матеріал завдяки його зовнішніми характеристиками, адже навіть в чоботах з прозорого матеріалу в образі дівчини з’являється якась загадковість і невагомість.

Однак не всі дизайнери змогли так сміливо працювати з такими незвичайними матеріалами, а тому більшість з них вважали за краще лише частково додати його у свої колекції, у вигляді легкого обрамлення деяких частин взуття. Хтось вважав за краще надати невидимості лінії підйому ступні, за рахунок чого, і без того, самі по собі, витончені човники придбали більш витончений і жіночний вигляд, нагадуючи кришталеву туфельку Попелюшки.

Але знайшлися і ті, хто став сміливішим, і зважився на оформлення прозорим матеріалом такої частини взуття як каблук, що по суті своїй зовсім не є новаторством у світі моди.

Платформа

Не дивлячись на те, що платформа у взутті плавно йде в минуле, деякі дизайнери все ж ризикнули використовувати її у своїх колекціях, однак не зовсім у звичному для нас з вами вигляді. Завдяки безлічі нашарувань, платформа вийшла досить масивною, але при цьому зверху дуже легко і жіночно оформлена. Однак це не говорить про те, що в цьому сезоні взуття на платформі неодмінно повинно бути епатажним, навпаки, воно може виглядати дуже елегантно і витончено.

Човники

Не дивлячись на те, що на зміну строгим туфлям прийшли відверті і гламурні моделі взуття, туфлі-човники, як і раніше залишаються затребуваними як найідеальніший варіант для вечірніх суконь та інших святкових образів. Адже саме вони здатні надати жінці особливого шарму і підкреслити справжню красу жіночих ніг.