Модне фарбування волосся 2019

Важливу складову в жіночому образі відіграє зачіска. Колір волосся не менш важливий, ніж стрижка. Він повинен відповідати кольоротипу жінки та її індивідуальному стилю. Підібрати стрижку, колір волосся і технологію фарбування може тільки досвідчений фахівець. Досвідчені фахівці підберуть стрижку, колір волосся, які підкреслить Вашу природну красу і особистий стиль. Домогтися такого ефекту домашнім фарбуванням вам не вдасться, якщо ви не перукар-стиліст з багаторічним досвідом роботи.
Modnye-tendentsii1-1Технологія фарбування волосся в один колір стає все менш і менш популярною. Крім того якщо Ви вирішили кардинально змінити зовнішність, наприклад, з брюнетки перефарбуватися в блондинку або навпаки, різні види мелірування і брондірування менше шкодять волоссю. Крім того однотонне фарбування вимагає частих візитів в салон краси для підфарбовування коренів.

Багатьом модницям полюбилися темні корені. Така зачіска не вимагає багато догляду і частих візитів до перукаря. Ця модна тенденція переходить в наступний сезон. Такий метод фарбування актуальний однаково як для довгого, так і для короткого волосся і підходить для самих різних стрижок і кольорів волосся. Цей метод також допомагає візуально додати об’єму волоссю.

Техніки омбре і сомбре все ще актуальні, хоча вже не так як в минулому році. Сомбре відрізняє менш контрастним відтінком коренів і кінців і більш плавним переходом кольору.

Шатуш, навпаки набирає популярність. На відміну від омбре, шатуш передбачає більш плавний перехід кольору і фарбування окремих пасом до середини голови.

Не менш популярною залишається техніка балаяж. Ця техніка заснована на хаотичному фарбуванні окремих тонких пасом. Таке фарбування надає не тільки об’єм, але і вважається самим щадним.

Якщо ж Вам хочеться чогось незвичайного, то радимо звернути увагу на платиновий блонд з легким сріблястим відливом.

Якщо ви шукаєте більш неординарне рішення, то зверніть увагу на полуничний або попелястий блонд.

В тренді всі темні кольори. Також дуже популярним стане колір темної кориці. Шоколадні відтінки будуть на піку популярності.

У загальному і цілому пам’ятайте: який б ви не вибрали колір або відтінок, в першу чергу, він повинен відображати вашу індивідуальність, він повинен бути зручним для вас і радувати вас щоранку. Любіть себе, балуйте і не бійтеся стати ще трішки гарнішими.