Модна шпаргалка: як вибрати купальник для будь-якої фігури?

Літній сезон відпусток зовсім поруч, а значить, питання вибору купальника стоїть як ніколи гостро і актуально. Знання в сучасних трендах beach fashion точно не завадять, але ще важливіше розуміти, які саме моделі купальників гармонійно скорегують вашу фігуру. Тільки в правильно підібраному купальнику можна відчувати себе комфортно, а на пляжі виглядати приголомшливо.

Тенденции-купальников-2018-Цвет-фото-2Для початку потрібно як слід покрутитися перед дзеркалом, щоб вивчити свою фігуру. Швидше за все, ви вже давно в курсі своїх природних особливостей і знаєте, які елементи фігури краще ховати і коригувати, а які, навпаки, можна демонструвати, не соромлячись. Проте, ще раз промовивши собі, що ваша фігура все-таки має свої характерні особливості, є шанс не купити перший-ліпший купальник просто тому, що він сподобався. Придбати купальники амареа украина ви можете в інтернет-магазині amarea.kiev.ua.

Для щасливих володарок типу фігури «пісочний годинник» вибір одягу завжди найбільш простий. Ідеальні пропорції рідко що може зіпсувати. Тут головну увагу варто приділити забарвленню, принтам і декоративним особливостям. Адже за допомогою правильних деталей завжди є шанс зробити ноги довшими, груди більшими, а талію тоншою.

Для фігури типу «яблуко» або «груша», коли одна частина тіла візуально переважує іншу, потрібно шукати баланс і намагатися заховати те, що має зайві об’єми. Наприклад, якщо плечі вужчі, ніж стегна, то потрібен той варіант, який зробить стегна меншими, а плечі ширшими. Підійде, наприклад, модель, де топ виконаний з акцентними зав’язками навколо шиї, а також купальники з яскравими і великими квітами саме у верхній області моделі.

При зворотній ситуації слід робити упор на нижню частину фігури. Сміливе колірне рішення, волани та рюші, декоровані деталі повинні бути присутніми саме внизу.

Для типу фігури, коли талія практично невиражена — так званий «прямокутник» — потрібно шукати моделі, де саме ця частина фігури обігрується або дизайном, або принтом, який і дасть фігурі правильні вигини. Привабливий бічний виріз, імітація пояса, декоративна шнурівка також розставлять шукані акценти і створять ілюзію красивої і яскраво вираженої талії.