Модна нижня білизна зима 2018

Дуже став відомим той факт, що якісна і приваблива нижня білизна дає дівчині відчуття впевненості в собі, підвищує самооцінку, робить сексуальною і бажаною. Звичайно, це саме те, до чого ми всі так прагнемо. Щоб знати, що буде в моді цього сезону і не відставати від трендів, в даній статті ми розглянемо найпопулярніші моделі.

Нижнее-белье-2018-Фото-цветовые-решения-8jpgДля любительок романтичних і тендітних образів дизайнери створили мереживні моделі в легкій гамі пастельних тонів. Вони завжди надають невинності і чистоти, роблячи жінок абсолютно ніжними. Для дівчат, які мають струнку фігуру це завжди був виграшний варіант. Однак ті, хто жадає пристрасті і любові можуть звернути свою увагу на червону нижню білизну. Всі модні покази цього року просто рясніли різноманітністю червоних моделей.

Також безліч європейських виробників представили відмінні топи і бюст’є чільне місце яким поступився класичний бюстгальтер. Це обумовлено тим, що топи дають більше можливостей для фантазії і виглядають значно більш цікавими на тлі свого аналога. Звичайно нинішні моделі можуть бути як довгими так і короткими, але вони всі добре підкреслюють груди. До речі багато моделей були без лямок, а це значить, що їх можна сміливо одягати під сукні з відкритими плечима.

Ще тренди задає комбінація візуальної привабливості і практичності, а значить спортивний стиль бере своє. Межа між спортивною практичністю і сексуальністю стала зовсім тонкою, тепер трохи складно зрозуміти до якої категорії це відносити, але тим не менше виглядає це шикарно, а значить і попит буде хороший. Найкраще така білизна підійде дівчатам у яких груди невеликих розмірів. Крім того, якщо ви цінуєте зручність і стримані кольори, то вам обов’язково це сподобається.

Боді по всій видимості також з’являться у кожної поважаючої себе модниці. Більш сексуальну і розкуту нижню білизну важко знайти. Моделі представлені у всій колірній гамі і всіляких формах.