Мода в деталях: стильні шкарпетки

Шкарпетки, надіті на жіночі ніжки з босоніжками або туфлями, знову в моді. Отже, можна вибирати красиві стильні жіночі шкарпетки і не ховати їх у закритому взутті, а виставляти на загальний огляд.

noskiibosonog1-копияВсе нове в моді – це добре забуте старе. У перший раз їх з туфлями на підборах ввели в моду дівчата в 40-х роках минулого століття, і тепер кожні кілька років ця мода повертається.

Які шкарпетки вибрати?

Для того, щоб не здаватися оточуючим смішною й безглуздою, варто розібратися, які саме жіночі шкарпетки допустимо поєднувати з туфлями і босоніжками. Якщо ви не сильні в тенденціях моди, але хочете виглядати стильно, завжди вибирайте класику. Білі шкарпетки допускається комбінувати із взуттям будь-якого виду: і з балетками, і з туфлями. При цьому на них не повинно бути ніяких зайвих деталей. Найбільш виграшно білі шкарпетки виглядають із взуттям червоного, чорного і синього кольорів. Допускається поєднувати туфлі-човники білого кольору зі сніжно-білими гольфами.

Жінкам і дівчатам, які обрали для себе романтичний стиль в одязі, ідеально підійдуть гольфи з мереживом або шкарпетки з мереживного нейлону. Вони будуть відмінно виглядати з босоніжками, що мають велику кількість ремінців, і класичними туфлями-човниками. Короткі нейлонові шкарпетки можна надягати із взуттям, яка має оригінальний дизайн.

Надіти шкарпетки з блискучого люрексу може наважитися далеко не кожна модниця. Але сьогоднішня мода дозволяє носити їх з будь-яким взуттям: чим яскравіше вони будуть виглядати, тим краще. Їх можна одягати і з черевиками, і зі шпильками.

Популярними зараз є шкарпетки з різноманітними принтами і смішними картинками. Тут фантазія дизайнерів і виробників просто не знає меж, тому модницям дуже важко зробити вибір серед пропонованого їм асортименту. Носити шкарпетки з принтами рекомендується із взуттям темного кольору. Бажано, щоб яскравий акцент на кожній шкарпетці був тільки один.

Чого модницям слід уникати, так це носіння чоловічих шкарпеток або рваних старих. Добре, що з вибором і доступністю цін на шкарпетки для жінок проблем на сьогоднішній день немає.

Де купити шкарпетки?

Купити жіночі шкарпетки можна практично скрізь: починаючи від підземного переходу і закінчуючи модним бутіком. Величезний вибір модних якісних шкарпеток представлений у спеціалізованих інтернет-магазинах. Для прикладу, жіночі шкарпетки ви можете придбати швидко та вигідно, адже магазин «Мо-ко-ко» завжди відрізняється лояльними цінами та швидким і якісним обслуговуванням!