Мода не обійшла стороною і домашній одяг

Відомо, що як мінімум одну третю частину свого життя людина проводить, перебуваючи у своїй оселі. Це означає, що є всі підстави для виділення моди домашнього одягу в окремий ряд. Адже відомо, що те, в чому людина ходить по дому значно відрізняється від того одягу, який вона одягає, виходячи на вулицю.

ZIM_AW_17_700-3951_700-3949Домашній одяг має повне право бути красивим, зручним, практичним, стильним, і, звичайно ж, модним. Від того, в чому ви пересуваєтеся по дому буде залежати і ваш загальний стан задоволеності в одязі.

Найгірша звичка — це звичка носити вдома старий одяг, який колись був одягом вихідного дня, але вже вийшов з моди, або зносився чи зіпсувався. Інша частина населення навпаки, віддає пріоритет химерності і помпезності, забуваючи, що домашній одяг, перш за все, повинен бути зручним і практичним.

Практично у будь-якого в будинку є халат. 2018 рік відомий тим, що популярність в ньому будуть мати шовкові халати білого, чорного, бежевого і коричневого кольорів. Очікується, що будуть в моді халати середньої довжини і вільного крою.

Серед вашого домашнього одягу повинні обов’язково бути шкарпетки, зручні, практичні домашні штани. Переважно тканина, з якої вони зшиті — трикотаж. В таких штанах ви зможете, як активно пересуватися, так і в розслабленому стані лежати на дивані, читаючи свій улюблений роман. У порівнянні з джинсами такі штани будуть набагато зручніші, в них тіло може повністю розслабитися. До літа штани можна зняти, змінивши їх на шорти. Дівчата ж можуть віддати перевагу лосинам, які відмінно поєднуються зі спортивними футболками. В даний період спідниці в якості домашнього одягу не набули популярності, але це не означає, що їх не можна одягати вдома. Піжами серед жінок набули популярності лише нещодавно. До цього носити піжами вважалося прерогативою чоловіків і дітей. Однак зараз все більше і більше жінок віддають перевагу піжамам.