Мода на гуму

Гумові чоботи — писк моди. У них уже все королівське сімейство Великобританії ходить, причому Єлизавета II не соромиться надягати таке взуття в дощову погоду, коли виїжджає на відпочинок в один зі своїх маєтків. Кейт Міддлтон — дружина спадкоємця престолу так само із задоволенням тупотить в модній гумі, причому обожнює таке взуття, коли йде в королівські стайні провідати своїх улюбленців. Голлівудські актриси, популярні топ-моделі і публічні люди в дощ не туфельки надінуть, а стильні чобітки з гуми, вважаючи за краще зберігати ноги в теплі, а не випендрюватися взуттям, в якому буде некомфортно в дощову погоду.

6d3044d2febe28970be196c0f58f08c9_fe561864_bfd7_4178_8367_24ad3502be72wallpaperДитяче ж взуття у вигляді гумових чобітків повинно бути таким же, як у дорослих, ось тільки колір має бути яскравішим. Такі чоботи робляться з гуми легкої і досить міцної, щоб малюк міг легко переставляти ніжки, коли на вулиці безліч калюж.

Оскільки гума завжди холодна, то сучасний виробник пропонує дитяче взуття з неї з підкладками з флісу, хутра та навіть натуральної вовни. З них шиються другі чобітки, які вставляються в чобітки і виймаються звідти, щоб бути поміщеними на батарею або в інше тепле місце на просушку. У таких чобітках можна цілий рік бігати, якщо на вулиці дощ і температура повітря не опускається нижче нульової позначки.

А у Великобританії гумове взуття називають черевиками Веллінгтона. Сер Артур Веллінгтон колись провів модифікацію ботфортів в своїй армії, чим прискорив винахід гумового чобота. До речі, все 20 століття — це століття гумового взуття, починаючи від калош і закінчуючи чоботами. Саме їх можна зустріти на ногах Мадонни і супермоделі Кейт Мосс, голлівудських дів Кіри Найтлі і Кеті Холмс, навіть посол доброї волі ООН мадам Анджеліна Джолі в них засвітилася.