Мода і спорт

Спорт вже встиг потрапити в моду. Однак слід пам’ятати ті часи, коли мода зовсім не була спортивною. Варто пригадати, що на самому початку двотисячних років сукня або спідниця, які були надіті під кеди, могли назвати не тільки поганим тоном, але і подумати, що людина скоїла епатажну витівку.

osN_4yQmX3oxwyqvF7J2dwПроте, такі варіанти одягу, приміром, як спідниця і кеди, вже стали «нормою» для сучасного суспільства.

Спортивна нотка

 
Взуття для спорту, куртки, дощовики та футболки опинилися в наш час одними з потрібних і навіть неодмінних елементів вбрання всіх жінок, включаючи тих, які жодного відношення до спорту абсолютно не мають. Чи існують у спортивній модні якісь заборони і як сполучати одяг для спорту з «класикою»?

Сукні та спідниці, в поєднанні з різними кедами і кросівками стали надягати ще з 2012 року. Саме в ту пору такі образи вперше побачили люди на найзнаменитіших світових подіумах. З того самого часу вони залишаються досить популярними.

Варто знати, що одяг і взуття бувають абсолютно різноманітними. В якості спідниці можна використовувати як пачку, так і «олівець» і навіть спідницю максимальної довжини. Але, щоб їх носити разом, необхідно вміти поєднувати. Приміром, зі спідницею, зробленою з тонкої тканини, не треба носити кросівки, які будуть здаватися громіздким. До неї краще всього підійдуть мокасини, зроблені з тканини.

Міні-спідниця чорного кольору непогане виглядає із високими кедами чорно-білого кольору. Ще кращим варіантом буде поєднання, якщо вибрати спідницю із шкіри.

Коли і сукня, і спідниця будуть поєднуватися за кольором, то взуття контрастних кольорів буде самим чудовим акцентом у вашому образі. Спортивні або ж джинсові спідниці довжини міді краще всього одягати з кросівками, які будуть прикрашені принтом або мати яскравий колір. Така ж рекомендація діє і для інших видів спідниць.

Слід зазначити, що поєднання кросівок з спідницею-пачкою, вже встигло стати своєрідною класикою. Вся справа в тому, що цей предмет одягу є дуже святковим для того, щоб носити його кожен день, а от взуття в спортивному стилі робить його менш урочистим і переводить спідницю в стиль кежуал. Якщо ж пачку носити з човниками або ж шпильками, то можуть виникнути абсолютно вам непотрібні асоціації з балетом.