Мистецтво і дитина

Звичайно, у кожного з нас в дитинстві була заповітна мрія. Хтось може згадати, як мріяв про комп’ютер або мобільний телефон. Хтось неодмінно згадає, ким хотів стати в дитинстві. Деякі діти представляли себе тільки в ролі рятувальників, інші хотіли лікувати тварин. Є й ті, кому батьки з самого раннього дитинства прищепили любов до мистецтва і творчості. Це було викликано походами в театри, музеї та інші місця, де можна зустріти освічених і начитаних людей.

181773989Нерідко можна зустріти людину, яка ще в шкільні роки почала грати на тромбоні. На кожному святі в школі, на сімейному торжестві батьки і друзі захоплювалися прекрасною грою на цьому музичному інструменті. Найчастіше батьки намагаються віддати дівчаток на уроки гри на фортепіано. Звичайно, деякі батьки і не планують, що з дитини виросте знаменитість, вони просто намагаються з раннього дитинства, з найменших років прищепити дитині естетичні відчуття, а так само відчуття прекрасного.

Якщо хтось не дуже хотів ходити в музичну школу, то деякі  діти з нетерпінням чекали на чергове заняття в творчій музичній школі Соломрия. Буває і так, що дитина, яка в перших класах музичної школи не відзначалася успіхами, але в підсумку вирішила пов’язати своє життя з творчістю і в даний час дає концерти по всій країні і навіть за її межами.

Хтось може сказати, що краще дитину віддати в спорт, мовляв, там з хлопчика зроблять справжнього чоловіка, а з дівчинки вийде модель з дуже привабливою фігурою. Звичайно, стверджувати, що одні заняття дуже корисні, а інші ні, неправильно. Необхідно враховувати інтереси дитини, її переваги і склад розуму. Нерідко, найбільш корисним є віддати дитину в гурток, де постійно вирішуються математичні завдання. Саме тому варто дуже добре подумати, оцінити всі за і проти і тільки після цього записувати дитину в якусь секцію.

Сподіваємося, що стаття виявилася для вас корисною та пізнавальною. Тож підписуйтеся на оновлення та очікуйте на нові публікації вже зовсім скоро.