Міський рюкзак — відмінна альтернатива дамській сумці

Акуратна стильна сумочка, в яку можна покласти все найнеобхідніше, вважається невід’ємним аксесуаром сучасної жінки. Проте, в умовах великого мегаполісу їй сьогодні становить непогану конкуренцію міський рюкзак.

793785863_w0_h0_ryukzak_reflennyj_2Цей виріб традиційно носить молодіжний характер: найчастіше його можна побачити на спині у школярок, студенток, молодих дівчат. Однак сьогодні починають довіряти заплічній сумці і дами старшого віку, навіть пенсіонерки. Варто один раз купити рюкзак і трохи поносити його, і виявляється, що він вкрай функціональний і практичний. З одного боку, ця річ звільняє руки користувача, грамотно розподіляє навантаження, і, в кінцевому рахунку, піклується про поставу і здоров’я жінки. З іншого боку, при всій своїй уявній непоказності, міський ранець цілком здатний бути модним елементом образу, адже існує маса моделей і забарвлень цього виробу. Завжди можна підібрати щось на свій смак.

Рюкзак також може бути вкрай містким. Ні в одну жіночу сумку не поміститься стільки речей, скільки в самий звичайний середньорозмірний рюкзачок. У ньому можна носити і ділові документи, і ланч-бокси і навіть змінне взуття. Нерідко міський рюкзак стає найкращим супроводом на час пікніків, заміських подорожей і походів по магазинах. Плюс — більшість виробників передбачають у своїх виробах достатню кількість відділень для самих різних речей: від ноутбука до мобільного телефону. У наші дні кожна жінка може купити модний рюкзак потрібної форми і розмірів, з необхідними їй відділеннями.

Тонкощі придбання рюкзака

Щоб підібрати виріб під свої запити, попередньо варто визначитися з його обсягом і конфігурацією. На ринку представлені невеликі, середні і місткі ранці: до 40 літрів, від 40 до 70 літрів і понад 70 літрів. Також є м’які, напівтверді і жорсткі моделі. Для жінок актуальними будуть перші два варіанти. Матеріали, з яких може бути пошитий рюкзак: шкіра та її замінники, тканина, нейлон та інші. Традиційно рюкзаки зі шкіри вважаються ефектними і практичними. Тканинні, навпаки, потребують особливого догляду, періодичного прання і чищення.