Міський рюкзак для дівчини-студентки

Це раніше дівчата бігали на побачення з маленькою сумочкою в руці. Сучасні студентки вважають за краще руки нічим не займати, зате спина у них постійно зайнята. Дітей, як в Індії, вони там не носять, а ось персональному комп’ютеру відводять місце трохи нижче лопаток.

photo (1)І в чому ховають такий корисний «інструмент» сучасні панянки? Природно в заплічному мішку, який і мішком назвати важко. Міські молодіжні рюкзаки настільки стильні і зручні, що з ними не те, що студентка піде куди завгодно, але і школярка, правильно розподіливши навантаження.

Яка буває перша думка дівчини, яка збирається на побачення? Чи не забула вона про стрілки на очах, нові шкарпетки і комп’ютер. А ще про рюкзак: чи підходить він за кольором під її нові черевики і чи достатньо кишень в заплічній сумці, щоб відправити в них різні дрібниці, наприклад, навушники, флешку, мінералку, яблуко, тампони, зволожуючі серветки, крем для рук і комп’ютерну мишку.

На сторінці http://grizzlyshop.com.ua/zhenskie-ryukzaki/ можна підібрати хороший та стильний жіночий рюкзак за досить низькою ціною.

Якщо два предмета однієї тематики вами визначені, то з собою точно треба брати міський рюкзак. Чохол на одній лямці на блискавці вам точно не підійде, як і рюкзак для походів на 100 кілограмів ваги. З персональним ноутбуком подорожувати, маючи вільними дві руки — чудово! Можна навіть обійматися зі своїм молодим чоловіком або з подругами пограти в «Ніжки», гортати журнал і навіть спати в громадському транспорті, притуливши голову на плече сусіда по кріслу.

Якщо руки зайняти ще чимось громіздким (кошиком або відром), то мимоволі перетворюєшся в дачника. Студенти дачу не люблять тільки за те, що вони відчувають себе рабами на плантації, а ось відпочивати… Відпочивати подобається всім, включаючи батьків, у яких одне на умі: як можна більше розбити грядок і змусити в них стояти шість годин поспіль найближчих родичів.