Мінімалізм в інтер’єрі ванної кімнати

Ванна кімната є місцем для релаксації, це особистий інтимний простір у всьому будинку. Найчастіше при наявності невеликої ванної господарі не приділяють великої уваги інтер’єру. Тим не менше все більше людей почали займатися декоруванням ванних кімнат, щоб вона відповідала загальному дизайну будинку. Також у чистій і красивій ванній завжди приємно проводити час.

2016-02-2-56b05f590953fЯкщо немає бажання ризикувати з дизайном, то мінімалізм — гарна ідея для ванної. Мінімалістський дизайн є оптимальним способом для підтримки ванної кімнати в чистоті, адже гладка душова і акуратна плитка легше піддаються чищенню.

До речі, на сайті http://tehnostar.com.ua/gidromassajnye_boksy.html ви можете придбати якісні гідромасажні бокси за доступними цінами.

П’ять основних критеріїв мінімалізму в інтер’єрі

 

  • Щоб ванна кімната добре виглядала, немає потреби вибирати екстравагантні колірні рішення, для чудового дизайну підійдуть базові кольори і змішувачі для ванної.
  • Пріоритети на хорошому освітленні і циркуляції повітря. Ванна не повинна бути занадто темною, тому що світло є важливим компонентом.
  • Плавні лінії сприятливо і заспокійливо впливають на настрій.
  • Коли справа стосується обробки ванної кімнати, важливо переконатися в тому, що вона легко очищається. Легко обслуговуване приміщення є кращим варіантом.
  • Оскільки гігієна найважливіше для ванної, то прикраси — це останній пріоритет.

 

Як оформити ванну в стилі мінімалізм: 5 аспектів для успіху

 

  • Простоти добиваються за допомогою декількох кольорів: коричневий, білий і сірий. Коричневий використовується в дереві, він темний і складний. Сіра плитка легко чиститься. Білі рушники у ванній кімнаті додають стиль інтер’єру.
  • Якщо вибір зупинити на обмеженій палітрі кольорів (наприклад, тільки білий і синій колір), то можна домогтися візуального збільшення простору. Наявність занадто великої кількості кольорів і візерунків призведе до того, що ванна буде виглядати дуже захаращеною, навіть якщо предметів не так багато.
  • В якості декоративного елемента може виступати елегантна люстра, що звисає зі стелі (при наявності високої стелі).
  • Щоб надати більше спокою в обробку, віддається пріоритет у використанні світлих пастельних тонів.
  • Скло завжди відмінно виглядає у ванній кімнаті. Відполіроване, стильне і непомітнt, воно додає трохи гламуру через свою абсолютну прозорість. Важливо застосовувати загартоване скло, яке не ламається, бо звичайне може становити небезпеку для дітей.

 

Велика ванна кімната краща ніж маленька, але знову ж, це може виявитися не по кишені. Найважливіша річ полягає в тому, що вона повинна бути дуже чистою і естетичною (світлою і просторою).