Мінеральна косметика: ідеальна шкіра і ніякої алергії!

Що таке мінеральна косметика? Жінки з чутливою шкірою відчувають полегшення, коли почнуть використовувати гіпоалергенні косметичні засоби, які не мають у своєму складі саліцилову кислоту. Завдяки використанню такої мінеральної косметики, ви будете виглядати і відчувати себе чудово, не побоюючись негативних наслідків.

 

83068350_3424885_BezimyanniiСаліцилова кислота є рослинною похідною, а багато рослин, що містять цю кислоту, застосовуються у виготовленні ліків, косметики і туалетних речей. Вона використовується в засобах для лікування вугрового висипу і в шампунях від лупи завдяки своїй здатності розпушувати і видаляти верхній шар шкіри тієї зони, на яку вона нанесена, що сприяє прискореній регенерації клітин шкіри. Тим не менш, у багатьох людей є чутливість до саліцилової кислоти, і тому можуть виникати алергічні реакції при використанні засобів, що містять цей компонент. Симптоми можуть проявлятися у вигляді висипу на шкірі, також бувають труднощі з диханням, болі в шлунку, головний біль і навіть набряк шкіри. Коли ці люди переходять на косметику без саліцилової кислоти, вони часто відчувають різке полегшення від дискомфорту, який викликаний впливом саліцилової кислоти.

Мінеральна косметика представлена практично у всіх формах: основа під макіяж, коректор, тіні для очей і туш для вій, губні помади і блиски для губ, навіть лак для нігтів, і все це на нетоксичній мінеральній основі. Ця косметика чудово підходить для чутливої шкіри, тому що вона досить легка, не закупорює пори, при цьому забезпечуючи захист на цілий день.

Мінеральна косметика також містить активні сонцезахисні компоненти. Це означає, що сонцезахисний крем вже вбудований в макіяж, так що вам не потрібно купувати окремий продукт для того, щоб уберегти себе від шкідливих ультрафіолетових променів. Ті, хто страждає від акне справді оцінить це, оскільки багато засобів для лікування цього захворювання містять саліцилову кислоту, через яку доведеться триматися подалі від сонця, щоб запобігти пошкодженню шкіри. З мінеральною косметикою не тільки ваші пори залишаються чистими, але і захист від сонця є, тому не потрібно обмежувати перебування на свіжому повітрі.