Мильний подарунок своїми руками. Частина перша

Практично всім нам з самого дитинства батьки і близькі говорили, що найкращий подарунок — це щось зроблене своїми руками . Це може бути листівка, рамка для фотографії, в’язана кофточка, можна назвати ще багато чого, але головне, що у ці речі вкладена турбота і любов людини, яка їх дарує. Ось ми і вирішили підказати вам ще один спосіб створити своїми руками для рідних людей унікальний і корисний подарунок, а саме запашне, зварене вашими руками, мило.

До речі, виготовлення мила — це чудова робота на дому, адже ця діяльність пов’язана із творчістю, не є затратною та може приносити непоганий прибуток.

podelki-iz-myla4Є три способи миловаріння: переплав з усім знайомого дитячого мила, з «нуля», з мильної основи. Найдоступнішим способом є створення власного мила з переплавки дитячого з додаванням обраних вами компонентів. Радимо починати саме з такою варіння мила, адже воно має ряд переваг перед іншими способами. До переваг належать: доступність інгредієнтів, простота процесу миловаріння, швидший результат. Мінусом цього способу є швидке висихання звареного вами мила, але не турбуйтеся, з цією проблемою вам допоможе впоратися звичайна харчова плівка. Інші ж два варіанти складніші і матеріали, як і процес варіння, обійдуться вам дорожче і займуть набагато більше часу.

Пропонуємо, навчитися найлегшому способу миловаріння. Для цього вам необхідно придбати всі потрібні матеріали та інструменти. Запам’ятайте, купувати дитяче мило потрібно без добавок. Рекомендуємо купити такі базові олії: мигдальна, кедрова, оливкова, рафінована соняшникова. Ефірну олію вибирайте на ваш смак і розсуд. Посуд для варіння мила знайдете вдома. Для додання форм милу підійдуть будь — які наявні у вашому домі форми для випікання, бажано, звичайно, використовувати пластикові та силіконові. Обов’язково придбайте гліцерин.

Мило слід вибирати без добавок, так як після переплавки воно залишить свій аромат, який скоріше за все не буде поєднуватися з обраною вами ефірною олією. Вибираючи ефірну олію, слід пам’ятати, що велика її концентрація в готовому милі може викликати алергію у людини після його використання. Якщо ви вибрали для виготовлення мила наповнювачем сушені трави, то слід пам’ятати, що ефірна олія і запах травички повинні гармоніювати.