Мікрозелень — це модний тренд чи турбота про здоров’я?

Людина істота соціальна — досить поширене судження, яке особливо яскраво простежується коли мова заходить про модні тренди, які стосуються образу і стилю життя, зовнішнього вигляду і поведінки. Останнім часом здоровий спосіб життя набирає все більшої популярності, культ здорового тіла призвів до того, що потоки людей кинулися в спортзали, а правильне харчування вийшло на перше місце в списку пріоритетів. Простори інтернету пропонують величезну кількість рецептів, які відповідають принципам здорового харчування, а магазини розширюють асортимент продукції, що допомагає зберегти здоров’я. Відносно новим, але вже досить популярним явищем, стало використання мікрозелені, яка не тільки корисна для нашого організму, але і доступна до самостійного вирощування, достатньо придбати насіння у постачальника.

mikrozelenЯкщо ви вперше зіткнулися з таким поняттям як мікрозелень, то для початку варто з’ясувати що це таке. Мікрозелень є молодими паростками рослин (сім’ядольні листочки і одну пару молодих листків, які з’явилися найпершими). Даний продукт приносить максимум користі для нашому організму і популярний серед прихильників здорового харчування:

· Молоді паростки містять набагато більше корисних речовин, ніж дорослі;

· Джерело мікроелементів і вітамінів, які надають імуностимулюючу дію;

· Нормалізація травних процесів за рахунок вмісту ферментів;

· Оптимізація імунних процесів в організмі;

· Чудові смакові якості.

Рецепти здорового харчування, до складу яких входить мікрозелень, досить прості до виконання і добре насичують організм. Вам не потрібно йти на ринок або в супермаркет за свіжою зеленню, адже процес вирощування дуже швидкий і доступний кожному, не вимагає спеціальних знань і умінь, великих приміщень. Для вирощування мікрозелені підходить тепле місце, де достатньо світла, а через 6-7 днів (в залежності від обраного виду рослини) ви побачите молоді паростки, які можна використовувати для приготування корисних страв.

У вас є чудова можливість придбати набір для вирощування мікрозелені за даним посиланням https://agrolife.ua/semena/semena-mikrozeleni.html, в який входить ємність для створення парникового ефекту, контейнер з харчового пластика з дренажними отворами, 2 лляних килимка і набір насіння на 2 врожаї. Ще ніколи процес вирощування зелені на підвіконні не був таким простим!