Мікропозики: які є варіанти?

Нерідко трапляється так, що в терміновому порядку потрібні гроші. Насамперед, звичайно ж, ми звертаємося за допомогою до друзів і родичів. Але, коли мова йде про велику суму або, коли гордість не дозволяє брати позику у знайомих, ми звертаємося до фінансових установ. От біда, з недавніх пір банки неохоче дають кредити. Особливо тим, у кого зіпсована КІ.
mikrozajmy-s-18-i-20-let-3

У таких випадках не варто вішати ніс. Отримати мікропозику «до зарплати», як то кажуть в народі, можна легко в Інтернеті.

До речі, ви можете почитати credit365 отзывы на сайті microzaem.com.ua швидко та зручно!

Варіанти мікропозик: що підійде?

Звернення в банк за невеликими кредитами сьогодні вже не є актуальним. По-перше, довго чекати відповіді від менеджера. По-друге, занадто високі ставки. Але, ви можете оформити позику онлайн, витративши всього 15 хвилин часу максимум. Найчастіше, для того щоб підписати документи про позику, вам не доведеться навіть їхати куди-небудь. Є різноманітні варіанти позики:

• мікрокредитування онлайн без застави та поручителів. Просто подайте заявку онлайн. При вас повинен бути тільки паспорт;
• позика під заставу автомобіля. Цей варіант також вельми поширений. Причому, найчастіше ви зможете користуватися транспортним засобом;
• позики під заставу нерухомості. Цей вид кредитування підходить для тих, кому потрібна велика сума грошей. Наприклад, для бізнесу.

Оформити онлайн кредит набагато простіше, ніж звертатися в банк. Як правило, від вас вимагається лише подати віртуальну заявку. Вкажіть відомості про себе чесно. Навіть якщо у вас були прострочення за старими позиками в минулому, вкажіть це. При чесному відношенні, кредитор може надати попередньо нехай невелику, але все ж таку потрібну позику.

Кому видають кредити онлайн?

Сьогодні позики без застави та поручителів дистанційно можуть оформити люди з різним соціальним становищем. Не має значення, скільки ви заробляєте, офіційно чи ні. Але, звичайно ж, шансів набагато більше, якщо ви маєте роботу та постійний дохід. Також кредит можуть оформити студенти або пенсіонери.

Як правило,  позику «до зарплати» видають на термін до одного місяця. У деяких фінансових установах терміни можуть бути збільшені, якщо ви постійний клієнт. Переказ грошових коштів здійснюється на картку або банківський рахунок. Тому, ви можете скористатися будь-яким зручним варіантом.