Мікроблейдінг брів

На сьогоднішній день природний татуаж брів став абсолютною реальністю. Завдяки техніці мікроблейдінга волоски виглядають, немов натуральні. Мікроблейдінг брів з’явився близько двох років тому і вже зараз став дуже популярним серед жінок.

2GOiYaERЩо таке мікроблейдінг?

Це слово складається з двох частин — micro і blade — маленьке лезо. І не випадково, так як інструмент, за допомогою якого робиться татуаж, представляє з себе спеціальну «ручку», на кінці якої тонке лезо, всього 0,18 мм завтовшки. Така товщина дозволяє промальовувати кожну волосинку окремо. А за рахунок того, що інструмент не вібрує, точність натискання збільшується, на відміну від звичайного татуажу.

Багато професіоналів і їх клієнти сходяться на думці, що така процедура є єдиним способом створення красивих і природних волосків. Татуаж в класичній техніці, навіть якщо дуже якісно виконаний, завжди буде помітний і виглядати як малюнок.

Техніка мікроблейдінга не є простою для майстра і вимагає високо професіоналізму, акуратності і точності в роботі. Під час процедури майстер вручну малює тонкі і чіткі лінії, які імітують волоски. Під різним кутом і в великій кількості вони створюють ефект об’єму.

Після сеансу у клієнток може спостерігатися не сильне почервоніння та іноді набряк, але через це не варто переживати. Така реакція зійде дуже швидко, протягом двох годин. До того ж, після процедури, не спостерігається кірочок, які можна побачити після класичного татуажу.

Ще однією важливою перевагою можна назвати відносну безболісність. Багатьом відомо, що звичайний татуаж може бути досить болючим, як і звичайне татуювання на шкірі. За рахунок того, що товщина голки набагато менша і проникнення не глибоке, процедура не приносить серйозного дискомфорту.

Який результат?

В першу чергу, результатом є симетричні натуральні брови. Крім цього, мікроблейдінг брів може змінити форму і глибину вигину за бажанням клієнта, намалювати волоски там, де їх не вистачає, а також приховати шрами.