Мігрень під час вагітності

Мігрень є неприємним станом, який доставляє не тільки жінкам, але і чоловікам, велику кількість дискомфорту. Слід зазначити, що такий стан часто турбує і вагітних жінок. Крім усього іншого, в період вагітності мігрень може з’явитися і у тих, хто до вагітності ніколи не відчував подібних станів.

141015_0_6Досить складно впоратися з мігренню. Особливо жінкам, які вагітні, не можна приймати практично всі медикаментозні препарати лікарської дії.

 
Трохи поліпшити власний стан, а також постаратися позбутися від мігрені у період вагітності вам зможуть допомогти деякі методи:

 

 

  • Можна заварити досить міцний і дуже солодкий чай у кількості 600 мл і в один прийом випити. Однак треба бути досить обережною на самій ранній стадії вагітності, а також при великому змісті такої речовини, як глюкоза у вашій крові.
  • Добре може допомогти і лист капусти, попередньо ошпарений окропом. Після поданої процедури він остуджується і прикладається до того місця, де болить. Після цього його рекомендується обмотати шарфом з вовни. Цей засіб з народу завжди досить швидко допомагав подолати біль.
  • Можна лягти на спину і до голови прикласти пару шматочків льоду. Тримати їх варто до тих пір, поки вони не розтануть.
  • Іноді допомагає протирання скронь водою з ефірною олією лаванди або ж ефірною олією меліси або ж якихось цитрусових. Однак слід пам’ятати, що даний метод можна застосовувати тільки тоді, коли у вагітної немає ніякої алергії на ці речовини.
  • Добре допомагає прохолодний душ. Слід робити температуру 22-27 градусів. Вся процедура повинна тривати до п’яти хвилин. Кожен повинен знати, що такий спосіб допоможе їй не тільки впоратися з сильною мігренню, але також і попередити появу такої хвороби, як варикозне розширення вен.
  • Найпростішим способом є точковий масаж шиї і голови.