Міфи про схуднення

Міф № 1: «Пропустіть сніданок — збережіть калорії»

1460872738_75892ad8e6dfbd2a3de110f4e2d809ddНевірно! Пропуск сніданку може тільки саботувати ваші зусилля у втраті ваги.

Ті, хто снідають щодня важать менше тих, хто не снідає. Це дуже просто пояснити. У сніданку знаходиться високий вміст поживних речовин, які отримує ваше тіло, що сприяє гарному початку спалювання калорій.

Міф № 2: «Я не буде їсти після 6-ї вечора»

Просто перестаньте їсти погану їжу пізно ввечері. Ніхто не скаржиться на салат зі шпинату у вечірній час. Не їжте висококалорійні продукти — це, як правило, морозиво, чіпси або інше їстівне «сміття». Примусьте себе знайти найкращі варіанти для перекусів.

Міф № 3: «Знежирений — це значить дієтичний»

Ви хочете цього, але насправді ви не можете забрати жир з «жирної» їжі і зробити її здоровою. Якщо ви купуєте, скажімо, «знежирене», тобто дієтичне печиво, жир може бути відсутнім, але на його місці ви отримуєте тонни додаткових вуглеводів і цукру, які намагаються зробити підроблений смак їжі реальним. Обхитріть самозванців: просто з’їжте меншу порцію жирної їжі

Міф № 4: «Мені потрібні харчові добавки, щоб скинути вагу»

Добавки — це всього лише добавки до їжі. Диво таблеток, мікстур, кремів або навіть туфель, які допоможуть вам наростити м’язи або спалити жир безповоротно, немає. Харчова добавка може допомогти, але тренуватися і правильно харчуватися — це дійсно єдиний спосіб отримати необхідні і потрібні нам результати.

Міф № 5: «Фрукти з високим вмістом калорій змушують вас набирати вагу»

О, будь ласка. Ми стали б «жирною» нацією, якби вживали в їжу занадто багато фруктів. Середня людина з’їдає менше трьох порцій фруктів або овочів щодня. Дослідження за дослідженням показують, що чим більше свіжих продуктів ви їсте, тим менше ви будете важити і тим краще ви будете себе почувати.