Міфи про плоский живіт

Для абсолютної більшості представниць прекрасної статі головною метою тренувань стає плоский животик. Саме тому відсутність бажаних результатів через 1-2 місяці з початку занять, незважаючи на всі докладені зусилля, стає справжнім розчаруванням. І помилки щодо плоского живота і рельєфного преса — головна причина того, що тренування не призводять до запланованої мети.

ploskiy-zhivot-v-40-let-eto-realno-1036-63790ТОП-3 помилки про плоский живіт:

 

  • Перший і самий популярний міф стосується зв’язку між тренуванням преса і «площиною» живота. Щоденне тренування черевного преса зміцнить м’язи, але не виділить їх під шаром підшкірного жиру. Для того щоб прес був не тільки міцним, але і помітним, візуально привабливим зовні, відвідуючи спортивний зал необхідно позбутися від відкладень, що приховують його. У цьому вам допоможе аеробіка і кардіотренування. Наприклад, плавання, їзда на велотренажері і так далі.
  • Багато хто впевнений — щоб живіт був плоским необхідна найсуворіша дієта, наближена до голодування. Насправді різка відмова від звичного раціону не тільки не дає бажаного результату, але і негативно позначається на здоров’ї. В першу чергу це стосується настрою і рівня бадьорості. Якщо розглядати, як працює голодування «зсередини», то першим впливу суворої дієти піддається метаболізм. Обмін речовин сповільнюється, в наслідок чого, організм значно активніше накопичує і зберігає поживні речовини. Набагато краще замінити улюблені тістечка та напівфабрикати на корисну їжу — відмовитися від солодкого, випічки. Якщо знижувати калорійність — то на 300-400 калорій, не більше.
  • «Щоб прес був «жіночним» його потрібно «розтягнути»» — цей стереотип поширений менше, але не міг не увійти в наш рейтинг, з огляду на його абсурдність. Потрібно відзначити, що під чоловічим в даному випадку мається на увазі прес з кубиками. Дійсно, багатьох дівчат зупиняє боязнь формування рельєфних кубиків на животі. Однак, жіночий організм в принципі не пристосований для цього. Справа в тому, що жировий прошарок в області живота для представниць прекрасної статі — природний стан. Таким чином, він не додає об’єм талії і животу, але приховує небажані кубики.

Що ще потрібно враховувати?

Насправді, локальне схуднення — найбільший міф, який існує в фітнес-середовищі. Позбутися від конкретних зайвих сантиметрів в конкретній зоні, не зачіпаючи інші, просто неможливо. Зарядіться терпінням і прагненням до результату — тільки в такому випадку ви помітите, як зайві кілограми йдуть, а тіло стає струнким, підтягнутим, таким, яким ви хочете його бачити.