Міцний, практичний і функціональний пластиковий посуд

Для організації корпоративних заходів, поїздок за місто часто вибирають одноразовий посуд. Практичні вироби відрізняються функціональністю, легкістю, не змінюють форму, стійкі до механічних пошкоджень.

117221443_w640_h640_glavnayaТут http://zapakovka.com/odnorazovaya-posuda можна придбати надійні, якісні вироби, які на сто відсотків відповідають всім існуючим гігієнічним нормам, санітарним вимогам.

Головні переваги

Одноразові вироби гарантують той факт, що посуд не був раніше у використанні. Пластикові вироби вважаються безпечними, їх не можна розбити. Підприємства громадського харчування можуть економити на придбанні засобів для миття посуду. З кожним днем зростає попит на даний вид продукції, постійно збільшується цільова аудиторія користувачів. Тарілки, склянки, виделки допоможуть дотримуватися правил гігієни, мінімізувати ризик передачі інфекцій. Функціональні вироби стануть найбільш зручним варіантом для проведення свят. Найголовніше — правильно вибрати відповідний посуд.

В процесі виробництва товарів одноразового споживання застосовується сертифікований пластик, ламінований папір. Безпечний посуд виключає застосування клею, хімічних складів. Бажано уникати контакту з дуже гарячою їжею, якщо посуд виконаний з полістиролу. Поліпропіленова продукція може сміливо контактувати з низькими, високими температурами. Такий посуд застосовують для розігріву їжі у мікрохвильових печах.

Вигідне рішення для свят

Зручна продукція з пластика часто використовується для урочистих дитячих свят. Якщо тарілка випадково впаде, малюк не поранить руку її уламками. Більшість склянок, тарілок мають яскраві кольори, що особливо приваблює дітей. При необхідності оформити дитяче день народження найкращим варіантом стане покупка товарів з поліетилену. Приємно здивує широкий асортимент продукції, який постійно оновлюється, вдосконалюється.

Високий попит на одноразовий посуд обумовлений презентабельним зовнішнім виглядом, гігієнічністю товарів, практичністю, зручністю експлуатації. Набори коштують набагато менше керамічних, порцелянових аналогів, повноцінно справляються з покладеними функціями. Збираючись на пікнік, природу, риболовлю в арсеналі мандрівників завжди знайдуться ложки, ножі, стакани, набори, які не вимагають особливої утилізації, миття. Невибагливі речі відрізняються легкістю, тому затребувані при відрядженнях, організації будь-яких урочистостей, акцій, зібрань.