Мезотерапія обличчя

Мрія про те, щоб в майбутньому з’явиться крем, з допомогою якого можна було б позбавитися від зморшок і старіння шкіри частково вже втілена. У всякому разі, такі засоби вже є, а їх виробники запевняють, що вони дієві. Насправді, як показує практика косметологів, корисні речовини, які містяться в таких кремах, не можуть проникати до потрібних шарів подібним способом. Саме тому рішенням стала така процедура, як мезотерапія.

1453372426_5Ця прцедура полягає в тому, що різні комплекси вітамінів і мікроелементів вводяться у вигляді ін’єкцій, що сприяє їх швидкому засвоєнню організмом. Мезотерапія обличчя є справжнім порятунком від вікових і мімічних зморшок.

Детальніше про це ви можете дізнатися на сайті https://q-wel.com/kosmetologiya.

Застосовується ця процедура в таких випадках:

 

 

  • поява в’ялої шкіри на обличчі;
  • рубці, шрами та інші нерівності на шкірі;
  • зміна кольору обличчя: синці під очима, пожовклі ділянки;
  • пігментні плями;
  • акне, постакне;
  • «друге підборіддя» та інші зміни форми обличчя.

 

Мезотерапія дозволяє позбавитися від вищеперелічених проблем за рахунок такого компонента ін’єкцій, як гіалуронова кислота. Цей препарат сприяє тому, щоб в клітинах шкіри запустився процес відновлення тканин і клітин, який може з часом сповільнюватися. Шкіра починає оновлюватися швидше ніж зазвичай, внаслідок чого такі проблеми як зміна кольору шкіри обличчя, нерівності і зморшки після кількох етапів оновлення епідермісу просто зникають.

Правда, завжди залишається питання про те, чи справді мезотерапія настільки ефективна, як про неї говорять в рекламі косметологічних салонів та медичних центрів. Насправді, варто відразу прояснити такий момент, що ін’єкції гіалуронової кислоти дійсно надають вищезгаданий ефект. Однак, часто потрібен не один, а деколи навіть і не два сеанси мезотерапії обличчя. Чим складніша проблема, тим більшу кількість сеансів ін’єкцій доведеться перенести.

Тим не менш, сучасна косметологія, при професійному підході до вирішення завдання омолодження або позбавлення від дефектів шкіри, дійсно може творити чудеса. Ефект від мезотерапії помітний після першого ж сеансу, а часто повторювати цю процедуру в будь-якому випадку не рекомендується. Тому кількість сеансів варто просто розподілити в часі виходячи з фінансових можливостей, і тоді вирішення проблем зі шкірою обличчя не буде здаватися таким вже нездійсненним завданням.