Методика Хелен Дорон: англійська з нуля

Англійська мова – друга після рідної, яка відіграє важливу роль у житті нинішніх поколінь. Методика Хелен Дорон ґрунтується на захопливому викладанні англійської мови для дітей віком від 3 місяців до 19 років. Інтерактивні заняття англійською сприяють максимальному залученню дитини у процес та розвитку комунікативних навичок.

Переваги методики Хелен Дорон

Унікальна методика Хелен Дорон базується на використанні навчання у різних формах: ігровій, рухливій, комунікативній, дослідницькій, художній та музичній. У такий спосіб, діти матимуть змогу легко засвоїти англійську без зазубрювання складних граматичних конструкцій. Сертифіковані викладачі допомагають дітям виробляти чітку вимову та правильно формулювати прості речення англійською.

В Україні діє більше 75 центрів Хелен Дорон. Зокрема, англійська для дітей у м. Київ та в Київській області доступна вже у 36 центрах (станом на 1 вересня 2021).

Принцип вивчення English за Хелен Дорон

Методика Хелен Дорон розвивається та вдосконалюється вже понад 35 років. За цей час було розроблено 20 унікальних та захоплюючих курсів, які чудово підходять для дітей різних вікових категорій.

  1. Англійська для малюків від 3 місяців до 3 років – метод базується на багаторазовому повторенню слів, вивченням нових із залученнями повсякденних слів: іграшок, природи, сім’ї, тварин та картинок. Інтерактивний підхід у формі гри, співів чи сніданку дозволяє вивчити до 700 англійських слів за рік.
  2. Англійська для дітей віком від 3 до 6 років – вивчення мови відбувається у розважальній ігровій формі з виконанням пісень та переглядом мультфільмів англійською. Таким чином, дошкільнята поповнюють словниковий запас, засвоюють англійську вимову та ознайомлюються з простими граматичними правилами.
  3. Англійська для школярів віком від 6 до 12 років – навчальні програми відповідають рівням pre-A1 та А1. Ця методика сприяє закріпленню правильної вимови, ознайомлює та допомагає засвоїти основи граматики, правила, а також навчає читати.
  4. Англійська для підлітків віком від 12 до 19 років – програма розроблена під потреби підлітків. Використовуються тексти на теми, які цікавлять студентів. Відбувається поглиблене вивчення граматики, фонетики та лексики. Закріплюється вимова та покращується читання, а словниковий запас слів збільшується до 3500 слів.

Англійська Хелен Дорон — перспективне майбутнє

Вивчення англійської мови з раннього дитинства відкриває чимало перспектив. Діти матимуть змогу:

  • подорожувати та вільно спілкуватися з іноземцями;
  • вступати у вищі навчальні заклади за межами країни;
  • брати участь у міжнародних змаганнях;
  • влаштуватися на роботу за кордоном.

Вивчення англійської змалку відкриває дітям та підліткам нові можливості. З сертифікованими курсами Хелен Дорон, які довели свою ефективність у десятках країн, опанувати англійську стає легше.