Методи підтяжки обличчя

Як би сильно всі ми не старалися, і до яких би методів не вдавалися, старість все одно нещадно наздожене нас. Безумовно, її симптоми можна трохи відстрочити, злегка продовживши термін власної привабливості та зовнішньої моложавості. Але як це зробити?

how-to-lose-facial-fatПідтяжка — це рішення?

Якщо в молодості і ранній зрілості, можна вдаватися до цілком ефективних методик, що здатні допомогти зберегти красу і зменшити свій справжній вік на десяток років, подолавши цей період, сліди прожитого часу будуть все очевидніше проступати на обличчі і торсі, демонструючи свою абсолютну владу над нами. Тут уже не допоможуть різні живильні маски, численні пілінги, креми, сироватки, спортивні тренування та інші способи, які в більш ранньому віці є досить ефективними. І єдиним рішенням стане контурна пластика обличчя.

Кругова підтяжка. При такому виборі, хірург виконує мініатюрні надрізи в обраних ділянках обличчя, після чого зрізає зайву шкіру і жирові тканини. Далі тканини акуратно підшиваються і на них накладають шви. Такий метод рекомендований особам після 45-50-річного рубежу, у яких фіксується помірне обвисання шкіри в області шиї і на обличчі.

SMAS-ліфтинг. Тут робота в основному ведеться з м’язовим підшкірним шаром. В процесі процедури, хірург акуратно вкорочує розташовані під шкірою м’язи, внаслідок чого поверхня обличчя відновлює деяку пружність. Тривалість результату в цілому складає близько 10 років.

Безрубцева підтяжка. Тут маніпуляції проводять на обличчі і в області шиї. Характерною ознакою такої операції, є мініатюрні ледь помітні рубці по всьому периметру обличчя. Процедура показана особам у віковому проміжку 30-40 років.

Підтяжка обличчя нитками. У певному сенсі такий підхід не вимагає традиційного операційного підходу. В ході процедури спеціальні нитки вставляють безпосередньо в покрив без необхідності виконання надрізів. Вона дозволяє підняти вилиці, розгладити кутові складки і позбутися від обвислого підборіддя.