Методи епіляції

Будь-яка жінка маючи ідеальну шкіру, здоровий колір обличчя, доглянуте волосся і нігті, гарну посмішку і сяючі очі — красива. Багато переживають, якщо у них на ногах і руках є невеликі волоски.

 

 

У давні часи, красуні збирали отруйні рослини і соком протирали шкіру. Пізніше, жінки намагалися волосся голити або видаляли волоски воском, або цукром. Волоски намагалися видаляти, втираючи сік волоського горіха, прикладаючи спеціальну липку стрічку, на волосяну частину шкіри і різким рухом знімали разом з волосками. Але ця процедура надто болюча. Сьогодні від небажаного волосся можна позбутися в будь-якому салоні краси за допомогою епіляції.

elos-hair-removal2

 

 

Салон краси може провести: лазерну епіляцію, методом шугаринга, біоепіляцію воском, фотоепіляцію або електроепіляцію.

 

 

Спеціаліст порекомендує той метод, який більше підійде для вашої шкіри. До речі, епіляцією воском користувалася цариця Нефертіті. Ця процедура абсолютно безболісна і волосся не з’являється на шкіра після епіляції воском, 2-3 місяці. Якщо ж ви будете робити цю епіляцію кілька разів, то волоски будуть стоншуватися, і процедуру ви навіть не відчуєте.

 

 

Останнім часом стала популярною епіляція цукром або шугарінг. Для цього, розводять густий цукровий сироп, за допомогою якого і видаляються відмерлі клітини епідермісу разом з волосками. Таку епіляцію проводять, якщо у вас немає алергії.

 

 

Фотоепіляція — це активне світлове випромінювання, за допомогою якого волосяні цибулини руйнуються і випадають. За допомогою фотоепіляції видаляються великі ділянки волосистої частини шкіри. Цей метод безболісний.

 

 

Можна сказати про ще один безболісний метод видалення волосків — це електроепіляція. Метод досить ефективний і шкіра стає гладкою. Проводиться подібний метод електричним струмом. Але, цей метод проводиться в кілька сеансів і є, мабуть, найефективнішим.