Металокераміка: протезування зубів

Представлений спосіб відновлення зубів з такого матеріалу, дає можливість зробити коронки і мости, зроблені з каркаса з металу і напилення керамічного типу, на тих місцях, де відсутні зуби. Металокераміка застосовується для того, щоб відтворити зуби абсолютно будь-якого відділу. 

Protezirovanie_zubov_metallokeramikoy1

 

Плюси металокераміки

 
Основною перевагою даного матеріалу є величезна палітра всяких покриттів. Це дає хороший шанс вибрати потрібний відтінок і структуру для протезів, щоб вони відмінно вписувалися у всю картину і не мали відмінностей від власних зубів. Проблема в протезуванні за допомогою подібного матеріалу, може виникнути лише в тому випадку, коли немає двох передніх зубів. Каркас темного кольору, може бути видно, що, в свою чергу, виглядає не зовсім естетично.

 
До інших плюсів представлених протезів належать:

 

  • Вони не змінюють кольору протягом усього періоду експлуатації.
  • Не вбирають барвників та інших речовин.
  • Ніколи не викличуть реакцію алергічного характеру і які-небудь ускладнення.
  • Високі показники міцності.

 

Установка протезів

 
Весь процес протезування, завжди відбувається в певну кількість етапів. Перед тим, як починати процедуру, людина в обов’язковому порядку проходить огляд загального характеру і проводить необхідне лікування, якщо є які-небудь ушкодження.

 

Після цих дій, слід підготувати зуби до того, що скоро почнеться протезування металокерамікою:

 

  • Спочатку повністю чистяться всі канали, а всі необхідні нерви видаляються.
  • Потім необхідно буде сточити всю наявну емаль.
  • Далі робляться потрібні зліпки.

 

По зліпках, спеціальна лабораторія розробляє особливі конструкції ортопедичного характеру. На цей період часу для пацієнта робляться спеціальні коронки, зроблені з пластмаси, які будуть захищати обточені зуби від середовища, яка є агресивним.

Ніколи ще не було яких-небудь ускладнень, після того, як проводилося протезування із застосуванням металокераміки. Через всього добу, зуби цілком можна починати чистити самим звичайним методом, вживати в їжу будь-які продукти, а також пити все, що вам до душі. Коли виникає відчуття болі під шаром металокераміки, найкраще негайно піти на консультацію до фахівця. Такий процес може говорити тільки про одне: у вас розвивається карієс.