Меню жінки після сорока

Коли жінка переступає сорокарічну позначку, вона повинна з великою увагою ставитися до свого харчування. У молодому віці можна вживати будь-які продукти і не хвилюватися, що ви можете поправитися, а от з часом така безпечність може вилитися в додаткові кілограми, які можуть відкластися в несподіваних місцях. Так зайві складки виникають дуже швидко, але позбутися від них практично неможливо. В організмі жінки після сорока відбувається безліч змін, в тому числі зміни в будові і гладкості волосся, шкіра стає тьмяною і сухою.

40Але не все так погано. Ви вже маєте певний життєвий досвід і знання, від яких навряд чи відмовитеся. Так використовуйте же його для того, щоб стати красивішою і молодшою!

Як відомо людина поправляється навіть від здорової їжі, якщо споживає її в необмежених кількостях. Так чому ж жінка неминуче поправляється саме після сорокарічної позначки? Відповідь на це питання криється в наступному. Вам не потрібно стільки калорій як раніше. У молодшому віці в організмі природою закладено програма на народження дітей. А ми і на сьогоднішній день продовжуємо їсти таку ж кількість їжі, як і раніше. З віком звички харчування повинні бути піддані змінам.

Меню жінки після сорока років має відповідати певній дієті. Що ви знаєте про дієти? Так, наприклад, в сімдесятих роках вчені стверджували про те, що найбільш шкідливими для фігури є вуглеводи і, що від них слід повністю відмовитися. До збільшення ваги призводять такі продукти як: макарони, картопля та інші вуглеводні продукти.

Потім виникли інші дієти, які грунтувалися на індивідуальності кожної людини. Такі як голлівудська та багато інших. Всі ці дієти вимагали від жінок відмови від певного ряду продуктів харчування. Однак вони не давали потрібного ефекту.

У дев’яностих роках говорили про шкоду жирів. Вважалося, що вони є винуватцями всіх бід. Всі жінки стали відмовлятися від жирів в будь-якому вигляді і в раціон знову включалися вуглеводи. Однак варто сказати, що вуглеводи дійсно призводять до повноти.

Жодна дієта не допоможе, якщо не збалансувати меню жінки після сорока років!