Медовий масаж від целюліту

У сучасному світі целюліт став просто кошмарним сном для слабкої статі. І на боротьбу з цим підступним ворогом витрачено чимало сил. Чого тільки не вигадують красуні, щоб зберегти свою красу. Мало хто замислюється, що проблема целюліту, це, перш за все, порушення обміну речовин Вашого організму, і боротися з цим потрібно не дорогими кремами і , а чимось більш серйозним.

1413367390_medovyj-massazhМедовий масаж від целюліту, це звичайно не панацея. Для досягнення хорошого ефекту, потрібно застосовувати все в комплексі. Фізичні вправи, правильне харчування, по можливості очищення організму від шлаків і токсинів, і звичайно ж, масаж. Медовий масаж від целюліту сприяє поліпшенню кровообігу в глибоких шарах шкіри, сприяє поліпшенню живлення внутрішніх органів і тканин. Мед чудово адсорбує токсини і сприяє їх швидкому виведенню з організму. Медовий масаж збільшує лімфоток і чистить шкіру. Такий масаж не варто проводити щодня, він розрахований на п’ятнадцять сеансів через день. І не варто забувати про індивідуальну непереносимість продуктів бджільництва! І так перейдемо до самого масажу, що для цього потрібно: мед квітковий. За бажанням в мед можна додати ефірні олії або суміш олій. Чим більше сил при втиранні меду в шкіру ви докладете, тим краще буде результат. Розраховуйте кількість меду в залежності від площі поверхні, на яку збираєтеся впливати. Якщо це сідниці і стегна, двох чайних ложок меду і п’яти крапель олії вистачить. Співвідносьте мед і олію в кількості, одна чайна ложка меду на п’ять крапель олії.

Як робити медовий масаж від целюліту? На долоні нанесіть медово — масляну суміш і рухами починайте втирати в шкіру сідниць або стегон. Якщо таких зон кілька, робити масаж потрібно по черзі на кожній. Втирати мед варто не поспішаючи, і тільки після того як весь мед перенесений на шкіру, починати приклеювати долоньки до шкіри, потім різким рухом їх відривати, круговими рухами поплескувати по ділянках оброблюваної шкіри. З кожним разом поплескування повинні ставати все різкішими і сильнішими. Мед практично весь повинен увійти в шкіру, а на долонях повинна з’явитися біла маса. Проводити процедуру потрібно 5-10 хвилин, Потім змити мед теплою водою, а на тіло нанести живильний крем