Меблі у жіночому інтер’єрі

Чоловік до змісту інтер’єру підходить згідно свого бачення краси і практичності, а жінки — свого, причому навіть вибір матеріалів для створення нового інтер’єру у них настільки різниться за основними критеріями, що про компроміс не може бути й мови. Поняття затишку у обох статей різне, тому залишимо чоловікам робити ремонт, як їм заманеться, а самі постараємося перетворити квартиру в будуар або шедевр мінімалізму.

стиль-гламур-в-интерьере-домашнего-кабинета 72Для початку виберемо меблі, а потім вже під них підемо шукати шпалери, штукатурку і фарбу для батарей. Вибір меблів для жінки рівнозначний пожежі, так як рідко гарнітура в спальні або у вітальні подобається повністю. Хтось вважає, що білий диван зі штучної шкіри занадто вульгарний, а для іншої жінки він виглядає бюджетним варіантом. Щоб не псувати нервову систему ні собі, ні продавцям, є компроміс — інтернет магазин меблів, де можна підібрати кожен предмет інтер’єру по своєму смаку.

Нехай у когось кольорові розбіжності переходять у велику сварку, а у нас пастельні тони займають всю житлову площу. Таке покриття і на дивані виглядає дуже миленько. Димчастий текстиль, трохи грубуватий, але яскраво виражений якраз для жінок, упевнених в тому, що вони чарівні. Персиковий чохол на кріслах говорить про те, що його господиня натура романтична і дуже вразлива, а ніжний бузковий відтінок висловлює пристрасність натури тієї, хто придбав саме таку софу собі в вітальню.

Класичний інтер’єр для жінки як тягар, якщо та себе зараховує до модерністів-неформалів. Останнім подавай речі в єдиному екземплярі, практичні і в двох кольорах. Можна і в одному, але обов’язково насиченому, наприклад, чорному, червоному або рожевому. Фантазії таким жінкам вистачає.