Меблі для спальні: як не помилитися з вибором?

Для спальні меблі підбираються особливо трепетно, з підвищеною увагою. Адже тут кожен з нас хоче розслабитися, повноцінно відпочити, побути наодинці з самим собою або з найближчою людиною. Тому на першому місці при виборі меблів такі критерії, як комфортність, зручність і приємний дизайн. Повною мірою їм відповідають готові спальні гарнітури, не дарма тут стільки аргументів на їх користь. Адже меблеві дизайнери, які підбирають такі комплекти, половину роботи за вас вже зробили.

1009370229У чому плюси готових спальних меблевих гарнітурів?

У наш час мало хто підбирає предмети меблів самостійно і окремо. Любов до гарнітурів, як тут пояснюється, пов’язана з такими перевагами:

 

  • купуючи вже готовий гарнітур, ви відразу ж повністю оформляєте всю вашу спальню, не витрачаючи час на пошуки кожного окремого елемента;
  • всі предмети добре поєднуються один з одним і гармонують за стилем, вони виконані з однакового матеріалу, в одній колірній гамі, що створює цілісну композицію;
  • витриманий і функціональний баланс: якщо, скажімо, в ліжку є містка ніша для білизни, то зайві тумби, комоди вам вже не потрібні;
  • ви зможете симетрично розставити всі предмети меблів.

Зазвичай в спальний гарнітур входять: ліжко, дві тумбочки, шафа і комод. Нерідко виробники доповнюють ці набори кріслами, трюмо або туалетним столиком, тумбою під домашній кінотеатр, різноманітними поличками. Якщо ви любите «ретро» стиль, можна додатково декорувати спальню ширмою. Якщо вас цікавлять фото мебели в спальне, то їх ви можете переглянути на сайті 3d-mebli.kiev.ua.

Деякі споживачі побоюються, що готовий гарнітур може «не вписатися» в загальний інтер’єр квартири або в простір спальні. Але для цього підстав немає. Вибір меблевих комплектів для спальні настільки величезний, що підібрати потрібний варіант під вже існуючий стиль не складе ніяких труднощів. Це може бути і нестаріюча «класика», і затишний «прованс», і лаконічний «модерн».

Як правило, фірми з хорошою репутацією пропонують послуги свого професійного дизайнера, який порадить, як краще за все розставити меблі, максимально раціонально використовувати вільний простір, надати спальні оригінальності за допомогою підсвічування, цікавих елементів декору, дзеркал і так далі. Якщо фірма практикує 3D-технології, ви зможете оцінити, як буде виглядати ваша спальна кімната з новими меблями, ще до їх придбання.