Меблі для передпокою: вибираємо правильно

Передпокій є обличчям дому. Ви саме з передпокою вранці йдете на роботу, і в передпокій ви спочатку заходите ввечері після важкого робочого дня. Театр починається, як відомо, з вішалки, так і квартира починається саме з передпокою. Ваші гості складуть про вас як про господарів будинку перше і найяскравіше враження саме по вашому передпокою. З цих причин важливо правильно вибрати меблі для передпокою, і зробити передпокій красивим, зручним і милим вашому серцю.

прихожая_каринаМеблі для передпокою вибираються залежно від того, які розміри має ваш передпокій. Якщо він невеликий, то великі меблі навряд чи туди помістяться. Якщо розміри передпокою дають таку можливість, поставте туди містку і багатофункціональну шафу-купе.

Для невеликого передпокою можете вибрати комплект меблів, який зазвичай включає в себе такі предмети: шафу, вішалку, полицю, дзеркало і тумбочку для взуття. Іноді сюди ж включається комод, який має висувні ящики. Важливо передбачити в передпокої якесь місце для сидіння. Це може бути лава, пуф, табурет, банкетка або щось інше.

До речі, на сайті http://interioramebel.ru ви можете підібрати якісні меблі, які підійдуть саме для вашого помешкання.

Повертаючись до шафи-купе, слід зазначити, що вона практично повністю вирішує питання зберігання в передпокої речей. Адже простір економиться завдяки розсувним або ж складним дверцятам. Усередині шафи чудово розмістяться верхній одяг і взуття, а також головні убори, шарфи та інше.

Що стосується корпусних меблів для передпокою, вони являють собою зменшений варіант стінки, доповненої гачками, на які вішається верхній одяг. Набори такі мають кілька секцій, які продаються поелементно або ж комплектами в магазинах або меблевих салонах.

Пам’ятайте про те, що стиль вашого передпокою повністю повинен відповідати стилю вашої квартири або ж будинку. Вибирайте правильно колірну гаму. Пам’ятайте про те, що завдяки правильно підібраним кольорам можна візуально збільшити або зменшити простір і змінити пропорції приміщення.