Меблі для нового будинку

Меблювання будинку, особливо тільки побудованого або відремонтованого, завжди пов’язане з підвищеними клопотами. Власникам будинку хочеться одночасно зробити сучасний і функціональний інтер’єр. Чимало нюансів виникає з придбанням меблів, щоб кухня, передпокій і кімнати чітко відповідали задуманому дизайну.

mebel-2015Для невеликих приміщень найбільш функціональним рішенням є кутова шафа — купе. Кутові шафи — купе недорого коштують і в той же час мають багато простору для компактного розміщення речей. Такі шафи можна замовити в готовому вигляді або у відповідності з бажаним дизайном і розміром.

Природно, що основними факторами, що впливають на дизайн інтер’єру є бажання замовників і їх фінансові можливості. Коли дані параметри приводяться до спільного знаменника, можна приступати до облаштування будинку.

 
Кухня, передпокій і коридор є приміщеннями, які активно експлуатуються з певними цілями.

Якщо на кухні важливо пропорційно визначити обідню і робочу зону, з відповідним меблюванням, то в передпокої і коридорі потрібно передбачити можливість вільного переміщення, зберігання речей, сезонного одягу та взуття, а також різних побутових електроприладів і предметів повсякденного користування.

Нерідко передпокій плавно переходить в кухню. Таке планування є традиційним для багатьох квартир, і його використовують в архітектурних проектах заміських котеджів. Тому дуже важливо дотримати сполучуваність дизайнерських стилів цих приміщень. Якщо, наприклад, кухня виконана в стилі кантрі, відрізняється простотою і добротними емблями з натурального дерева, то передпокій потрібно витримати в близькому по духу стилі. При цьому потрібно дотримуватися однієї умови: передпокій і коридор не повинні бути виконані в темних відтінках. Якщо зловживати відтінками синього, насиченого червоного і чорного кольорів, то прихожа візуально зменшиться, що може негативно впливати на настрій, як господарів будинку, так і тих, хто прийшов у гості. Одним з варіантів, може бути дизайн прихожої і коридору в неокласицизмі. Тоді традиційні риси, властиві класиці, будуть переплітатися з сучасним дизайном, але без зайвого впливу.

Що стосується вибору меблів, то краще їх виготовляти за індивідуальним замовленням. В такому випадку будуть з точністю до міліметра враховані габарити приміщень, підібраний правильно колір моделей, і вони будуть наділені саме тим функціоналом, який забажають замовники. Безумовно, меблі на замовлення коштують трохи дорожче готових колекцій. Але їх перевага в тому, що замовник отримує меблі, які ідеально вписується в створений інтер’єр, а також повністю відповідають особистим побажанням. Не можна не погодитися, що це варто невеликої переплати.

В якості альтернативного способу, можна розглянути пропозиції італійських та іспанських меблевих шкіл. Як правило, такі меблі, відрізняються витонченістю і навіть легким аристократизмом. Про те, що такі меблі володіють відмінним функціоналом, можна було б і не згадувати. Крім того, такі моделі відрізняється високим рівнем комфорту і красою оббивки.