Материнство — це велике щастя

Кожна жінка мріє про велику і здорову сім’ю, щоб всі її члени були завжди задоволені і посміхалися. Після того як ви вийдете заміж, ви починаєте замислюватися про те, щоб завести дітей.

new-baby-and-mumНародження дітей — це дуже відповідальний крок, тому перед цим необхідно все обдумати і підготуватися. В першу чергу вам і вашому чоловікові краще здати всі необхідні аналізи на сумісність, а також на наявність різних захворювань. Слід особливо уважно приділити увагу цій процедурі, якщо ваш чоловік не хворів на свинку.

Також за кілька місяців до початку вагітності вам необхідно попити фолієву кислоту. Її необхідно вживати як жінці, так і чоловікові, для підвищення активності сперматозоїдів, а особливо їх якості. Також ви можете прочитати різну інформацію в інтернеті.

Коли ви дізнаєтеся, що вагітні, вам необхідно відмовитися від шкідливих звичок, алкоголю, а також кави. Вам потрібно стежити за своїм здоров’ям і періодично здавати в жіночій консультації аналізи сечі і крові. Також вам і вашому чоловікові необхідно буде здати аналіз крові на сифіліс. А якщо ваш чоловік захоче бути присутнім на пологах, то йому необхідно зробити і флюорографію. Це все робиться для того, щоб можна було убезпечити вас і вашого малюка. Також слід підготуватися до пологів і материнства психологічно. Почитайте відповідну літературу.