Маски з глини: особливості застосування

Для збереження молодості кожній жінці потрібно приділяти увагу своїй зовнішності кожен день. Турбота про стан шкіри дозволяє домогтися ефекту омолодження без візиту до пластичного хірурга. Жодна з нас не побажає відвідати цього фахівця, якщо у нас в наявності є весь арсенал менш жорстких засобів боротьби зі зморшками, дефектами шкіри, а також недосконалістю контурів обличчя. Серед багатьох способів допомоги жінці особливо ефективним є використання глини в складі маски або крему для фігури або обличчя. Цей інгредієнт багато косметологів вважають безцінним в боротьбі з целюлітом, розтяжками шкіри, висипаннями, а також прищами.Щодо застосування глини в якості помічника є свої вимоги. Не можна застосовувати маски або інші суміші на її основі людям, що страждають гострими формами запальних процесів на шкірі, алергічними реакціями на цей інгредієнт.

 

 

maski-z-glini-dlya-oblichchya-chim-korisn_971

Існують певні особливості застосування глини. Її не можна використовувати після розведення з водою повторно для наступної процедури через кілька днів. У такому випадку вона просто втратить свої властивості. Перед застосуванням цього інгредієнта косметолог звичайної цікавиться у клієнта щодо існуючих протипоказань. Якщо їх немає, проводиться процедура. Також можна використовувати маски з глини для обличчя в домашніх умовах. Тут важливо пам’ятати основні правила роботи з глиною. Колір інгредієнта допомагає пацієнтові розрізняти різні типи глини для лікування шкіри сухого, жирного, комбінованого типу або з підвищеною чутливістю. Якщо ви купуєте глину в фасованому пакетику, де є інструкція до застосування, обов’язково скористайтеся зазначеною інформацією. У разі покупки засобу без анотації, спочатку вивчіть інформацію про інгредієнти майбутньої маски в інтернеті або в спеціальній літературі. Не варто розводити глину в металевій посудині. У цьому випадку ефект лікування буде нульовий. Якщо підвести підсумки щодо процедури роботи з глиною в косметологічних цілях, то можна виділити основи:

 

 

лікування варто починати тільки після того, як ви переконалися у відсутності протипоказань;

 
для кожного типу шкіри існує свій різновид глини;

 
процес створення суміші передбачає ретельне перемішування всіх компонентів;

 
обов’язковий контроль часу проведення процедури є гарантією ефекту очищення пор, боротьби з висипаннями на шкірі, а також підтяжкою контурів обличчя.