Машинка або тример — що вибрати

Електрична машинка для стрижки волосся і бороди

Це пристрій, який завдяки наявності тонких лез і спеціальних насадок дозволяє видаляти непотрібну щетину, підстригати модельну стрижку на обличчі та голові, створювати ідеальні лінії вусів і бакенбардів.

Електричні машинки використовуються як побутові прилади, а тому мають наступні характеристики:

• невелика потужність і швидкість збривання волосся;
• можливість працювати без підзарядки протягом 20 хвилин;
• наявність гострих лез;
• компактність і невелика загальна вага.

Тример для стрижки бороди: його відмінні риси та різновиди

Сучасний тример для стрижки бороди і вусів — це багатофункціональний прилад. Він здатний підрівняти окантовку волосся на шиї і в зоні підборіддя, надавати вусам оригінальну форму, привести в порядок брови, видаляти щетину, що з’явилася за ніч і усувати непотрібну рослинність в носі і у вухах.

Призначається для використання непрофесіоналами. Оволодіти навичками його використання може будь-який чоловік.

У супермаркетах і магазинах побутової техніки представлений величезний вибір моделей і, яка найкраща машинка для стрижки бороди, визначитися буває складно. І все ж дилема вирішиться, якщо врахувати призначення — для вусів і видалення з обличчя жорсткого волосся потрібен прилад з гострими лезами. Переважний матеріал, з якого виготовляються леза — кераміка або нержавіюча сталь з титановим покриттям. Такі леза міцні і довговічні.

Леза можуть бути виконані за технологією «самозаточуючі леза», які при голінні здійснюють тертя один об одного і працюють завжди під кутом 45 градусів, від чого і залишаються гострими надовго. Установка довжини збривання волосся повинна бути багаторівневою — від 0,5 до 18 мм. Середня ширина леза — до 35 мм.

Наприклад, оснащена сенсорним екраном машинка Remington Touch Control допоможе зробити будь-який контур бороди чітким і професійним.

remington_mb4550_touch_control_3-300x292

Якщо споживачеві потрібна універсальна машинка для стрижки волосся і бороди, слід вибрати так званий сімейний тример, який може використовувати і дружина для видалення волосків в зоні брів і носогубного трикутника.

Використовується пристрій і для створення стрижки на голові. У комплектації також передбачені насадки для вусів, для рослинності на шиї, а також тонкі леза для усунення темних волосків у вухах і ніздрях.

Наприклад, численними насадками володіє Wahl Stainless Steel Lithium Ion, який можна використовувати і в якості мобільного бездротового пристрою. Але потужності його не вистачить для створення зачіски на голові.

6401010769504-300x300

Потужність — це ще одна ознака, на яку варто звернути увагу покупцеві, який сумнівається, яку вибрати машинку для стрижки бороди. Роторний триммер з потужністю до 45 Вт, вважається професійним пристроєм. Призначений для створення модельних стрижок і чіткого збривання щетини. Таким є, наприклад, Laube 327.

laube-327_1_big-300x239
Для домашніх цілей часто купляють вібраційні моделі з потужністю 9-15 Вт (Panasonic ER-GP21), які легко справляються з жорсткою щетиною і за 1 раз здатні зробити шкіру на обличчі максимально гладкою і чистою. Але найпоширенішими є акумуляторні машинки з показниками потужності до 12 Вт. Приклад такого пристрою — Moser T-cut 1591-0070.

Mashinka-dlya-strizhki-Moser-1591-0070-300x225

Якщо вивчити рейтинг машинок, то можна відзначити, що найпопулярнішими пристроями вважаються моделі з додатковими функціями:

• вакуумне всмоктування з контейнером для збору волосся, що робить гоління ще більш зручним і гігієнічним. Цій вимозі відповідає модель Philips Norelco Vacuum Stubble and Beard Trimmer Pro;

PhillipsQT4070_vacuum_beard_trimmer-300x300

• лазерна проекція стрижки, що дозволяє ще до початку збривання волосків визначити і чітко позначити контур. Такою функцією, зокрема володіє Philips BT9290, який до того ж і передбачає можливість вологого очищення лез, що буває зручним, якщо загубилася щітка;

2793733-1-225x300

• підсвічування, що забезпечує чисте гоління і видалення навіть ледь помітних волосків. Приклад такого приладу — ZIVER-109.

530_big-300x225

На завершення залишилося відзначити, що машинка для стрижки бороди, відгуки на яку відрізняються позитивним забарвленням, обов’язково повинна бути ергономічною. Зручна ручка вкупі з рухомими лезами дадуть можливість домогтися створення мужнього бездоганного образу в домашніх умовах.