Масажні накидки: яку вибрати, їх переваги

Чимало проблем сучасної людини вирішуються масажем. Втома, біль і спазми, нервове напруження, багато інших наслідків інтенсивної роботи і малорухливого способу життя зникають після такої процедури. На жаль, не у кожного знайдеться час ходити на масаж. Є рішення. Використовуйте масажну накидку. Це просте рішення для офісного працівника, автолюбителя або просто шанувальника приємних релакс-процедур. Ваш особистий масажист, який завжди з вами. Розберемося докладніше в її перевагах.

C_QV_Mood_WEB_17 (1)Переваги масажних накидок

Головний плюс для зайнятої людини — з таким обладнанням можна не витрачати час на походи до фахівця. Який масаж вам необхідний: вібраційний, шіацу, розігріваючий? З будь-яким завданням впорається інноваційна масажна накидка з інтернет-магазину Belief. Придбати таке обладнання — значить:

 

  • позбутися від втоми і напруги;
  • прибрати спазми і болі в м’язових тканинах;
  • активізувати кровообіг і лімфоток;
  • зняти скутість в тілі після сидячої роботи;
  • підняти настрій і поліпшити самопочуття;
  • захистити себе від багатьох хвороб.

Масаж тонізує м’язову підтримку скелета, укріплює хребет. Як наслідок, поліпшується робота всіх внутрішніх органів. Остеохондроз, набряклість і застійні явища, мігрені, нестабільний артеріальний тиск — все це показання для використання накидок. Масажні крісла та їх спрощені версії, представлені в інтернет-магазині https://belief.net.ua/ також борються з целюлітом і моделюють силует.

Ціна такого обладнання може здатися чималою. Але порівняйте її з вартістю абонементів в SPA-центрах України, і побачите, що навіть топова модель обходиться недорого.

Яку придбати масажну накидку?

Сучасні аксесуари підходять для жорстких і м’яких сидінь. Їх можна використовувати як вдома, так і в офісі. Перевірте, щоб в комплекті був ще і адаптер для автомобіля, якщо плануєте розминати спину в дорозі.

Вивчіть функціонал. Добре, коли масажери мають широкий спектр можливостей. Так ви зможете вибирати, якою буде релакс-процедура. Чудово, якщо є можливість вибирати:

 

  • зону масажу: плечі, шия, спина, поперек, стегна;
  • інтенсивність впливу;
  • характер розминки: вібраціями, роликами.

Також плюсом буде функція прогрівання, яка не тільки добре готує тіло, але і володіє власним оздоровлюючим ефектом.

Переконайтеся, що модель має надійну систему фіксації на кріслі або стільці. Для цього, як правило, служать ремені. Вони повинні бути якісними і надійними.

Важливим також є покриття накидки: в ідеалі м’яке і приємне на дотик.