Масаж від целюліту

Середньовічні красуні — власниці досить вгодованих тіл нині не в моді, а сам целюліт з гідності перетворився у ваду. З недоліками, як відомо, потрібно боротися, а найкращим засобом для боротьби з «апельсиновою кіркою» є масаж!

massage-celluliteПрофесійний антицелюлітний масаж, який вам запропонують в салоні краси, процедура не дуже приємна, але досить ефективна. Не забувайте, однак, що будь-який масаж є, перш за все медичною процедурою, а значить, має деякі протипоказання. Не довіряйте випадковим масажистам, майте справу з фахівцями високого рівня, адже ви довіряєте їм головне — своє здоров’я!

Антицелюлітний масаж, причому самостійно, можна проводити у звичній обстановці, перебуваючи вдома. Придбайте спеціальний крем, а ще краще — використовуйте для боротьби з «апельсиновою кіркою» натуральний мед.

До речі, ви можете заказать антицеллюлитный массаж на сайті massage.co.ua за найвигіднішими цінами.

Втирайте засіб, за годинниковою стрілкою масажуючи проблемні зони. Для досягнення кращого результату використовуйте ложку. При масажуванні зовнішньої частини стегна робіть рухи зверху вниз, а ось внутрішню частину, навпаки, масажуйте знизу вгору.

Антицелюлітна програма повинна проводитися перед сніданком, або в першій половині дня, масаж повинен тривати не менше 30 хвилин, а натиск ложкою не повинен бути слабким. Головна умова для успішного результату — це систематичність!

У боротьбі з «апельсиновою кіркою» допоможуть ефірні олії, які добре себе зарекомендували. Особливо ефективні такі ефірні олії: апельсинова, лимонна і мигдальна.

Додавайте кілька крапель ефірної олії до крему і отримуйте задоволення як від аромату, так і від кінцевого результату!

Зверніть увагу, що як тільки у вас починає з’являтися целюліт, потрібно негайно приймати міри! Адже, якщо запустити це явище, в майбутньому позбутися від целюліту буде дуже важко і ви витратите набагто більше часу, грошей та нервів, ніж якби зазделегіть проходили профілактику на ранніх стадіях.