Масаж обличчя в домашніх умовах

Масаж обличчя в домашніх умовах вважається однією з найдієвіших процедур за допомогою якої можна доглядати за шкірою обличчя самостійно. Оскільки таким способом ви зможете нормалізувати обмін речовин і поліпшити кровообіг, завдяки чому шкіра стає красивою і здоровою.

massah_litsa 1Масаж необхідно робити акуратно і правильно, щоб не нашкодити шкірі обличчя. Тому слід при його виконанні робити ніжні і легкі руху. Однак слід зазначити, що не можна також і зловживати подібними процедурами, тому якщо хочете відчути велику користь, то не варто робити масаж частіше ніж один раз на день.

Перед тим як почати виконувати масаж в домашніх умовах слід добре очистити шкіру. Наприклад, за допомогою теплого компресу ви зможете розширити пори і судини. Потім, щоб забезпечити відтік крові від обличчя, потрібно акуратно провести пальцями від перенісся носа до щелепи, при цьому натискати на обличчя занадто сильно не потрібно.

При проведенні масажу обличчя застосовуються різні його різновиди: погладжування, розтирання, биття, щільне притискання. Тому рекомендується проводити масаж в кілька етапів. Зазвичай тривалість виконання всього процесу не займає надто багато часу.

Найкраще починати робити масаж з шиї. Слід зробити спочатку не дуже інтенсивні погладжування спочатку зверху вниз з передньої частини, а потім з боків і ззаду.

Далі необхідно провести масажні постукуючі руху, починаючи від середини підборіддя і закінчуючи мочкою вуха.

Потім необхідно злегка промасажувати щоки, погладжуючи їх. Починати варто від носа, і рухатися в напрямку до щелепи через лінію скул. Також, добре в цьому випадку підійдуть поступальні рухи до мочок вух від куточків рота.

Масаж очей є акуратним масування повік з несильним натиском на них. Слід починати робити масаж нижньої повіки від зовнішнього куточка ока до внутрішнього, а верхньої навпаки.

Ніс необхідно масажувати зверху вниз, тобто рухатися слід від перенісся до його кінчика з декількома повторами. Потім потрібно сильно натиснути в області крил носа, рухаючись в напрямку скронь, але вже з меншою інтенсивністю натискання.

Погладжуючими рухами слід помасажувати лоб в напрямку скронь, починаючи від його центру. Корисним вважається рух пальців рук від середини лоба до брів.

У підсумку слід підкреслити, що при наявності пошкоджень шкіри обличчя від масажу для обличчя слід відмовитися.